GODFATHER KORNASI YARDIM...!!!

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
bakiergul tarafından yazılan metin:
kardeşim benim eski dobloda derrari kornayı sağ farın altına koymuştuk.....orada oldukça boş yer var yanlız senin boruları uzun bir sac plaka üzerine uzundan kısaya dizip koyman lazım..onuda yuvarlayıp alan küçülteceksin elektrik işinide şöyle yaptır normal kornayı ayrı babayı ayrı çalacağın iki kademeli bir şalter koydur içeri...istediğinde baba istediğinde orjinalini çalarsın muayene veya polis çevirmesinde farın altında olduğu için kimsede görmez.....

Bu kadar korna oraya sığar mı baki abi, o kadar boşluk var mı yaa orda *eek*
Evet var tampon içi boşluğu....

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
TEKTEKER_RAMCO tarafından yazılan metin:
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
bakiergul tarafından yazılan metin:
kardeşim benim eski dobloda derrari kornayı sağ farın altına koymuştuk.....orada oldukça boş yer var yanlız senin boruları uzun bir sac plaka üzerine uzundan kısaya dizip koyman lazım..onuda yuvarlayıp alan küçülteceksin elektrik işinide şöyle yaptır normal kornayı ayrı babayı ayrı çalacağın iki kademeli bir şalter koydur içeri...istediğinde baba istediğinde orjinalini çalarsın muayene veya polis çevirmesinde farın altında olduğu için kimsede görmez.....

Bu kadar korna oraya sığar mı baki abi, o kadar boşluk var mı yaa orda *eek*
Bencede yani anca 2-3 tanesi anca sığar oraya :)
evet inceledik sığmıyor....
arkadaş nasıl baktınız oraya ben oraya benim çırağı sokarım .....Farın altı bomboş....Sen benim dediğimianladınmı.....Sac plaka üzerine dizdikten sonra onu kıvırıp yuvarlayacaksın......Zaten 20 cm çapında birşey olur ozaman hava moturunuda yanına sacdan bir kulak yapıp hortumlarını gireceksin...iş bitti.......