garentiyi bozmadan iyi ses

power64

Daimi Üye
Tepki
5
aracın elektirik garantisini bozmadan kaliteli ses almak mümkün çok basit bi sistem
iki adet orjinal kabinli 500 w pioner hoperlor orjinal sisteme hiç dokanmadan arkadaki 10 cm lik
hoparlore benzeyen zımbırtılara ilave yapılıyo ve ses kalitesi kendi şahsıma mükemmel.

anka2556

Onursal Üye
Tepki
269
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Lojistik uzmanı
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Gri
power64 tarafından yazılan metin:
aracın elektirik garantisini bozmadan kaliteli ses almak mümkün çok basit bi sistem
iki adet orjinal kabinli 500 w pioner hoperlor orjinal sisteme hiç dokanmadan arkadaki 10 cm lik
hoparlore benzeyen zımbırtılara ilave yapılıyo ve ses kalitesi kendi şahsıma mükemmel.

Resim gönderebilir misiniz?

power64

Daimi Üye
Tepki
5
tabi hatalı dosya adı veya dosya boyutu diyor resim atamıyorum özür dilerim.

DoBLo_cU

Daimi Üye
Tepki
49
Adı
Doblocu
Modeli
Renk
Siyah
kolonlar için bagajda ayrı bir kabinmi yapptınız.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Saniyorum arkadasimiz doblonun orjinal arka hoparlor cikisindan uclar alarak hazir satilan 500watt lik hop lar baglamis......
Ancak bu sistem akilci bir islem degildir......teybinizin orjin 2*35watt olan cikisi bu gucteki bir heleki iki kolonu sallamak icin uygun degildir ....cihazinizin cikis katini yakarsiniz.....bilginize.....

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Ancak ve ancak o hop lari bir amflifikator ile desteklerseniz. Sorun yasamazsiniz.......ama arkadasimiz yanlisliklami 500watt yazdi yoksa 50 watt mibilemiyorum.......50watt sa asla sorun yok....

power64

Daimi Üye
Tepki
5
bakiergul tarafından yazılan metin:
Ancak ve ancak o hop lari bir amflifikator ile desteklerseniz. Sorun yasamazsiniz.......ama arkadasimiz yanlisliklami 500watt yazdi yoksa 50 watt mibilemiyorum.......50watt sa asla sorun yok....

evet arkadasım arka cıkışlardan bağladım 10 yıl önce aldıgım pioner müzik setinin hopları mesajından sonra inceledim teypde 500 w yazıyodu ama hoplarda 25 w 4 ohm yazıyo yaklasık 1 aydır kullanıyoum ses kalitesinde bi sorunum kalmadı bana yetiyo umarım cıkışlara zarar vermez biraz orjinalci birisiyim eger zarar verme ihtimali varsa uyarırsan sevinirim orjinal teybi yakarsak bide orjinal teyp almaya gitmeyelim. foto yüklemeye calıştım ama yükleyemedim