frene bastığımda ön takımdan ıslık sesi gibi ses geliyo

ehlikeyif67

Yeni Üye
ön takımdanmı balatadanmı nedir bilmiyorum.disklerimi balatamı değiştirdim ıslık sesi geliyordu.değiştirmeme rağmen yine frene bastığımda ıslık sesi geliyor.asabım bozuluyor aga.bana yardım edin lütfen.

tigerbroke

Daimi Üye
yenı degıstırdıysen sabret paşam duzelır eger duzelmesse yıne el atarız :D

serhat

Azimli Üye
hic kafanıza takmayın fiat yetkili servsinin sölediği bir laf fren balatalarından gelen ses normal araya toz falan kaçtıgı için ses yapması gayet normalmiş

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ehlikeyif67 tarafından yazılan metin:
ön takımdanmı balatadanmı nedir bilmiyorum.disklerimi balatamı değiştirdim ıslık sesi geliyordu.değiştirmeme rağmen yine frene bastığımda ıslık sesi geliyor.asabım bozuluyor aga.bana yardım edin lütfen.

yeni değiştiğinde ses yapabilir birde balatalarınız ne marka orjinal değil ise ses yapar o ıslık ses ön akımdan gelmez

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
balatalar sert...ses yaptığı zaman bir iki hafif frene dokunun keser...olmadı servise verin temizlesinler ama geçici çözüm...bir süre sonra yine yapacak...asab bozacak bi durum yok.sert balata iyidir.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
RAPTOR tarafından yazılan metin:
balatalar sert...ses yaptığı zaman bir iki hafif frene dokunun keser...olmadı servise verin temizlesinler ama geçici çözüm...bir süre sonra yine yapacak...asab bozacak bi durum yok.sert balata iyidir.

o seste çok gıcık bir ses be abi **** 2 sedan ilk çıktığında o problem vardı