Fotoğraf.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Murat abinin Araç daha GENİŞ anca sığar kadraja :))

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Bizim Klasiklerin tam görünmesine gerek yok zaten, bi ucu çıksa kendini belli eder. :p :p

Black Hawk

Saygın Üye
Keşke farklı farklı şehirlerde değilde aynı yerde olsak. Ne organizasyonlar çıkar bu Team Doblo dan hayal bile edemiyorum.

Sanalda olan muhabbetimizi, yüzyüze de yapabilsek.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
doblosu olup da doblosuna düşkün olan daha binlerce insan vardır ama toplamak önemli o da zaman la olur :)

kokplot

Onursal Üye
DobloM tarafından yazılan metin:
Bizim Klasiklerin tam görünmesine gerek yok zaten, bi ucu çıksa kendini belli eder. :p :p

*rolleyes* ewet . benim araç yolda gelirken karşıdan bakanlar önce bu ne aracı dercesine bakıyorlardı. galiba şimdi onlarıda yavaş yavaş alıştırdım. artık bak işte bu yeni doblo diyerek yanındaki ile birlikte arabaya öyle bakıyorlar. tipini sizin kasalar gibi alıştıramadık.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Black Hawk tarafından yazılan metin:
Keşke farklı farklı şehirlerde değilde aynı yerde olsak. Ne organizasyonlar çıkar bu Team Doblo dan hayal bile edemiyorum.

Sanalda olan muhabbetimizi, yüzyüze de yapabilsek.

Farklı şehirlerde olsakta, o yüzyüze muhabbetler çok olacak. :)

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
kokplot tarafından yazılan metin:

*rolleyes* ewet . benim araç yolda gelirken karşıdan bakanlar önce bu ne aracı dercesine bakıyorlardı. galiba şimdi onlarıda yavaş yavaş alıştırdım. artık bak işte bu yeni doblo diyerek yanındaki ile birlikte arabaya öyle bakıyorlar. tipini sizin kasalar gibi alıştıramadık.

abi piyasada UFO gibi gezersen merakla bakan çok olur :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Eee Abi, gizemli olmanın ayrıcalığını yaşıyorsun, çok iyi birşey o muameleyi görmek. :)

Black Hawk

Saygın Üye
kokplot tarafından yazılan metin:

Zor bi durum olsa gerek hocam. Kendimden biliyorum gördüğüm tüm D3 Doblolara yiyecek gibi bakıyor her tarafını inceliyorum.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Bakılmıcak gibi de değil ki yahu :)

kokplot

Onursal Üye
valla abartmış olmayayım ama alışverişe gittiğim yerlerde, sokak aralarında, merkezlerde. ışıklarda durkalklarda, özellikle partner tepee ve cadyy ciler ile birlikte sizlerin kasa doblo cular merakla bakmakta ve bir çok soruları olmakta. ilk soru kaça? ikinci soru memnunmusun? üçüncü soru neden doblo?

hepsinede cevaplarım dehşet oluyor. soru soranların beklentilerinin ötesinde cevaplar alıyorlar.

cadyy ci arkadaşlar kızmasın ama burnu acıyor gibi havada soruyor, partner tepee ci arkadaşlar keşke bunu bekleseydik gibi pişmanlık duymuşcasına soruyor, doblo cular ve fiorino cular gururla ve ibretle soruyor. cevaplarım biraz sempatik olsun diye fazla yorumsal ve içsel yazıyorum. hiç bir marka yada şahsa hedef hiç bir niyetim yoktur. maksat sadece muhabbet . :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Muhabbetimiz Doblo, kim takar caddy fareyi :p

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
sen kocaman bi nazar boncuğu tak abi :)

selcukan43

Daimi Üye
Abi o ineği falan sen mi yakaladın sen mi çektin bu resimleri :) nasıl bi poz buldun öyle.. birde düzenlemede hangi programları kullanıyosun ? yoksa resimler alıntıda sen düzenleyip mi koydun nasıl oldu ? :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
selcukan43 tarafından yazılan metin:
Abi o ineği falan sen mi yakaladın sen mi çektin bu resimleri :) nasıl bi poz buldun öyle.. birde düzenlemede hangi programları kullanıyosun ? yoksa resimler alıntıda sen düzenleyip mi koydun nasıl oldu ? :)

Yılın soru bombardımanı :D:D

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz

inek yol kenarınad otlanıyordu yanına gittim ayağa kalktı tam o anda çektim. Geneli HDR (High Dynamic Range) uygulamaları. google da hdr die Arattırdığın zaman çıkıyor. Hepsi benim çekimim ve düzenlemelerim. Photomatix programı ile Raw formatında çektiğin fotoğraflara hdr uygulaması yapabiliyorsun. küçük düzenlemeler için de photoscape ve Photoshop kullanıyorum. tablo gibi daha çekici oluyor :)

Black Hawk

Saygın Üye
kanyak tarafından yazılan metin:

inek yol kenarınad otlanıyordu yanına gittim ayağa kalktı tam o anda çektim. Geneli HDR (High Dynamic Range) uygulamaları. google da hdr die Arattırdığın zaman çıkıyor. Hepsi benim çekimim ve düzenlemelerim. Photomatix programı ile Raw formatında çektiğin fotoğraflara hdr uygulaması yapabiliyorsun. küçük düzenlemeler için de photoscape ve Photoshop kullanıyorum. tablo gibi daha çekici oluyor :)

Adam olayı yalamış yutmuş ama alçak gönüllülük diyelim. Amatörüm diyor. Doğru bazılarına göre amatör olabilirsin abi ama bizim gözümüzde Prof. olmuşsun.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
kesinlikle amatörüm :) Bazen bu işte usta insanların seminerlere katılıyorum.. çok zevkli ve heyecan verici bir hoby tavsiye ederim :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk