folyo yapacağım.

ank_erdogan

Aktif Üye
beyler arkadaşımız eski kasa dobloya 2005 kasasına kaputa folyo çekmiş güsel durmuş ben kendim hem kaputa hem far çevresine hem yan tamponların genişliyen yerlerine arka tamponların genişliyen yerlerine çekicem siz nasıl durur benim 2006 kasa birinde gördüm manyak durmuş adam 75 e yaptırdım dedi ama ben folyoyu alıcam kendim yapıcam sizce nasıl durur

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
yapmadan göremezsin nasıl olacağına araba konusunda herkesin kendine göre bi zevki oluyor...

bu arada imzadaki yan aynadan bakılır olayı güzelmiş...:)))

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Zevkler tartışılmaz. Beğendiysen yapabilirsin.

safeline

Aktif Üye
araca bir zararı olacagını sanmıyorum kaldırdıktan sonra zaten cilayla silersen bir problem kalmıyoo

ank_erdogan

Aktif Üye
AlperAkbiyik tarafından yazılan metin:
yapmadan göremezsin nasıl olacağına araba konusunda herkesin kendine göre bi zevki oluyor...

bu arada imzadaki yan aynadan bakılır olayı güzelmiş...:)))

dimi kendi yapımım söz bu gün gittim yaptırmaya folyo almaya adam vermedi dedi abi sen çekmessin geitr ben çekim kaput 80 ön yan tamponlar 40 araklar 40 bagaj kapagı 80 dedi bende üstümde para yoktu visa çekemem dedi yaptırmadım

serkanet

Azimli Üye
benim gibi siyah winleks yaptır çok güzel duruyo

http://img99.imageshack.us/img99/8246/08102010544.jpg

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
denemeden göremezsin arkadaşım bende aracın yarıdan üstünü yaklasık kapı hızası yada cam hızasından üstünü komple siyah yapmayı düşünüyorum bakalım bence güzel olur ama sen bence photoshop programı avr sa felan orda bi dene ilk bas yapmak sitediği ni en azından nasıl bişiye benzeyeceğini görürsün bende kendim cektim 30 lira istediler benden sadece ön kaput far üstüne ben 5 liraya 100 cm e 120 cm folyo aldım ekndim cektim :)

nihterida

Azimli Üye
slm millet ya benimde aklıma takılan bi şey vardı. konu açılmışken sorayım dedim. bu folyoların şeffaf olanı varmı acaba? ön kaputun yarısına hatta olursa tamamına kaplıyım diyorum. piyasada kaput filmi diye satılanlar baya pahalıya çıkıyorda.

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
nihterida tarafından yazılan metin:
slm millet ya benimde aklıma takılan bi şey vardı. konu açılmışken sorayım dedim. bu folyoların şeffaf olanı varmı acaba? ön kaputun yarısına hatta olursa tamamına kaplıyım diyorum. piyasada kaput filmi diye satılanlar baya pahalıya çıkıyorda.

istediğin renk te folyo bulabilirsin şeffafları da var genelde boya koruması ve kaput çizilmesin die Audi Ww gibi bir kaç marka belli başlı araçlarına fabrika çıkışı olarak sunuyor ...

Eğer kendin yapıcak san toptancıdan düşük maliyete getirebilirsin

benim aldığım ın fiyatı 100 cm e 120 cm ini 3 euro ya alıyordum fiyatlar biraz artmış olabilir ama fazla oynayacağını sanmıyorum..

gecekondu_3rdi

Daimi Üye
3M Değil ama 3M Tarzı Cast Folyo Ölçüleri 127x100 dir.

Siyah Karbon Folyo 9TL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-orjinal-karbon-8-tl-metresi-56614123/detay/

Kırmızı Karbon Folyo 25TL
Sarı Karbon Folyo 25TL
Mavi Karbon Folyo 25TL
Gri Karbon Folyo 25TL
Şeffaf Karbon Folyo 25TL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-kirmizi-karbon-fiber-folyo-62453849/pasif-ilan/#classifiedTitle

Paslı Görünümlü Folyo 19TL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-hediyeli-ithalatcidan-carbon-fiber-folyo-tirtikli-karbon-3d-stil-64434844/detay/

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
eyerki ben yaparsam kapı kolları yan kapı şeritleri dikiz aynaları ve plakayı kaplarım bide torpidonun orta kısmı yani sinyallin bulundğu bölgeyi kaplarım

gecekondu_3rdi

Daimi Üye
berat tarafından yazılan metin:
eyerki ben yaparsam kapı kolları yan kapı şeritleri dikiz aynaları ve plakayı kaplarım bide torpidonun orta kısmı yani sinyallin bulundğu bölgeyi kaplarım

Kapı kollarına baya bi ugraşmak lazım ayrı bi şekil puntoların ki gibi olsa kolay olur :D
Kapı çıtalarını bende kaplıcam uc köşlerini hava tabancasıyla ısıtacam. Sag sol aynaların kapaklarını cam ara direklerini stop çerçevesini siyah karbon ile kaplamayı düşünüyorum.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
kapı kolu dediysem sadece ortasını çektiğimiz yeri kaplatıcam