Fm Radyo frekansı ayarlama,transmitter

saitkose

Azimli Üye
Tepki
0
Adı
Sait
Modeli
Renk
Gümüş Gri
Beyler bir turlu cozemedım olayı anlatıyorum. Bir turlu frekansları degıstıremıyorum bıkaç tane kanal kaydettmış yukarı-aşagı tuslarına bastıgımda onlara geçıyor transmıtterden dınleyemıyorum bunu nasıl yapabılırım.(frekans sayıları çıkmıyor dırek kanala atlıyor o yuzden yapamadım.)

Alirüzgar

Onursal Üye
Tepki
693
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@saitkose
Bazı transmıtter lar öyle genelde basit olanlar sabit kanal yapılmış öyle kendin frekans secemiyorsun ilk cıktıgı zaman pahalı aletlerdi şimdi çok daha iyi olanlarını uygun fiyatlara bulabiliyorsun büyük teknoloji marketlere bak ama tavsiyemdir yakın frekanslarda kullanın yani 87.7 boşsa orda kullanın daha verimli olur

Alirüzgar

Onursal Üye
Tepki
693
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Mesela daha önce daha önce kullandıgım iki tane transmetter larimage.jpgimage.jpg

Alirüzgar

Onursal Üye
Tepki
693
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Birinci resimdeki bluetoothlu telefona baglanarak telefondaki müzikler dinliyor numara cevirip gelen aramalara cevap verebiliyorsun ikicisi normal transmetter hafıza kartına müzik yükleyip dinliyorsun kumandasıda oldukca kullanışlı bunlara benzer bulursan rahatlıkla kullanırsın

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Tepki
723
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Sanirim aracin kendi radyosundan bahsetmis arkadas yani transmitterde 90.10 ya ayarladiktan sonra arac radyosunuda nasil ayni frekansa ayarlarim demek istemis benim arac 10 aydir bende 1 den 6 ya kadar numaralarda kayitli frekanslar var ya onlari kullanirim ya da direksiyondan yukari asagi tusuna basinca arama yapip ilk tutturdugu frekansta durur.O yuzden ayarlari nasil yapilir bilmiyorum.(umarim yanlis anlamamisimdir)

Alirüzgar

Onursal Üye
Tepki
693
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@sukru56
Öyleyse özür dilerim yanlış anladım sanırım her teyp de aynımıdır bilmiyorum ama cogunda yan ok tuşlarıyla istediginiz kanala gelip örnegin 1. Sıraya yerleştirmek istiyorsanız 1. Kanal dügmesine sinyal sesi cıkarana kadar yada ekranda 1 rakamı sabitlenene kadar parmagınızı hiç cekmeden bekleyin kanal kayıt olur

saitkose

Azimli Üye
Tepki
0
Adı
Sait
Modeli
Renk
Gümüş Gri
Onu bılıyorumda kanallara geçıyor dırek frekans gelmiyor bu kanalları nasıl sıfırlıcam

m_ates27

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
4.095
Adı
Mustafa ATEŞ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Zabıta Memuru
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Safari Sarısı
@Alirüzgar

Ali 1. resimdekini nereden bulabiliz.

Alirüzgar

Onursal Üye
Tepki
693
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@m_ates27
Mustafa abi onu 2 sene önce ithalatcı bir arkadaşımdan almıştım halen varmıdır bilmiyorum yarın sorayım düzgün bir alet direksiyonada tam oturuyor arkasında alyanla sıkıştırılıyor üzerindeki düğmelerden gelen aramaya cevap verebiliyor ve arama yapabiliyorsun tek kusuru arama yaparken rakamları ingilizce söylüyor arkadaşımda yoksa ben sana hediye ederim abi ben pek kullanmıyorum

Alirüzgar

Onursal Üye
Tepki
693
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@saitkose
Sait kanalları ayarlayamıyorum dedigin transmitter anladıgım kadarıyla basit frekans sistemi yapmışlar aleti her açtıgımda degişiyordur buda gayet normal çünkü içinde hafızasında tutması için bişey yok eger transmitter kullanmak istiyorsan ekranlı kanalları tek tek ayarlama yapabilecegin başka birşey al onunla hiç ugraşma 2-3 sene önce bu aletlerden çok sattım senin dedigin cihazlardan bizde çok çektik düzgün birşey bulamazsan söyle yardımcı olmaya çalışayım

m_ates27

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
4.095
Adı
Mustafa ATEŞ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Zabıta Memuru
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Safari Sarısı
Ali bı arastır varsa alalım.

Alirüzgar

Onursal Üye
Tepki
693
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Tamam abi yarın sorar bilgilendirim seni

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
AF yada TA tuşlarından biri basılıdır ona tekrar basın.