Fixitpro'yu bilen varmı ?

siyah_08

Aktif Üye
Arkadaslar bi reklamda gördümm fixitpro isimli bi kalem.. çiziklerin üzerinden o kalemle geçtğinde çizikler kayboluyormus yüzde yüz etkili diyorlar. ve çizik daha sonradan ortaya çıkmıyormus .. bu aleti bileniniz varmı doğru olabilirmi acaba ? fiyatıda 59 tl

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Ben görmedim, ama önermem, bol keseden sallanıyor ürünler. :)

siyah_08

Aktif Üye
http://www.fixitprootocizikkalemi.com/ buda web sitesi bakabilirsiniz :D fikir olusturmaniza yardimci olur belki

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Tam korkulduğu gibi, en ufak eksik yada kötü bir özellik yok.

Peygamber kalemi gibi tanıtmışlar. :)

bunyas288

Daimi Üye
siyah_08 tarafından yazılan metin:
Arkadaslar bi reklamda gördümm fixitpro isimli bi kalem.. çiziklerin üzerinden o kalemle geçtğinde çizikler kayboluyormus yüzde yüz etkili diyorlar. ve çizik daha sonradan ortaya çıkmıyormus .. bu aleti bileniniz varmı doğru olabilirmi acaba ? fiyatıda 59 tl

Arkadaşım ben kullanmadım bende merak ediyorum gerçekten reklamdaki gibi etkilimi..*hmm*Eğer almayı düşünüyorsan fiyat olarak gittigidiyorda daha uygun bulabilirsin birden çok satıcı var yorumları okuyup ona göre almanı tavsiye ederim..

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
aramızdan biri alsın kulansın bakalım ne olacak ama kim alacak ?*hmm*

siyah_08

Aktif Üye
sanırım bu ürünü ben deniycem :S ya varya kafayı yicem sanki biri dün bu konuyu açtiğgimi bilirmiş gibi gitmiş arabayı çizmis :S işe gelene kadar farketmedim akşam bişe yoktu;iş yerinde park ettikden sonra bi baktımki sol ön lastiğin üst tarafını çizmisler hemde ne çizmek harita yapmıslar sanki.. :( :( :( herşey beni buluyo nedir bu ugursuzluk anlamadım.. herkes diyo kurban kes arabaya :( kessem mi acep

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Ben işyerim için karar verdiğim gün, arabam içinde kurban kesmiştim. :)

siyah_08

Aktif Üye
bi arkadasla çizikler hakkında konusurken fixitpro diye bişe varmış onu deniycem dedim.. sakın almaa ! dedi denemişler hiç etkili değilmş. kaportayada zarar veriyomus onun dedigine göre... başka bi şekilde gidercem artık çizikleri ama neyle :( :( bişeler dedi müsait bi vakitde gelşööyle şöyle yapaLim ama aklimda kalmadi :(

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
bi arkadasla çizikler hakkında konusurken fixitpro diye bişe varmış onu deniycem dedim.. sakın almaa ! dedi denemişler hiç etkili değilmş. kaportayada zarar veriyomus onun dedigine göre... başka bi şekilde gidercem artık çizikleri ama neyle :( :( bişeler dedi müsait bi vakitde gelşööyle şöyle yapaLim ama aklimda kalmadi :(

Valla maşallahın var :D İhtiyarları solladın :D

geremy

Onursal Kurucu

deneyince paylaşırsın bizimle.

ecdoblo22

Aktif Üye
bizde aldık fiyatı her yerde değişiyor herhalde babam 10 liraya bulmuş ama güneşli havalarda uygulanacak demişler ne zaman deneriz bilmiyorum
"kullandıktan önce&sonra" resimlerini paylaşırım

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
sonuçları bekliyoruz ama pek işe yaramıyormuş

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
ben denedim...mersin güneşinde 1 haftada kurtamadık.ilk yıkamada çıktı!

geremy

Onursal Kurucu
bordo palıo da denedik ince çizikleri kapatıyor rengi su gibi güneşde iyi netice veriyor boya ile aynı renk oluyor.
yıkanınca çıkıyor
tavsiye etmiyorum.

Dark Knight

Fenomen Üye
Top shop'da smart pen görmüştüm fiyatı 100küsür TL idi. Almaya niyetlendiğimde satış elamanı sadece ince çiziklerde netice verir. Derin çizik varsa hiç almayın demişti.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
sonuç olarak pek işe yaramıyor galiba