FİAT YOL ARKADAŞIM ?

mustafa061903

Keçiören Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Mustafa
Kan Grubu
0 +
Meslek
stock management
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
beyaz
Selamın aleyküm yol arkadaşım uygulaması belirli özelliklerini kullanbiliyorsunuz örnek servis randevusu almak gibi ama diğer bütün güzel özellikleri 1 yıllık 599 tl aracın lastik basıncını km bilgisi kapıları açıp kapatma kitlimi degil mi gibi özellikleri ücretli ve 1 yıl olması saçma değmez o paraya yani

Shaldos

Daimi Üye
Adı
Saldıray Taşkıran
Kan Grubu
0 -
Meslek
Petrol Ofisi Pompa Görevlisi
Modeli
Araç Yılı
2006
Renk
Beyaz
İşin ilginci belli model üstüne uyumlu diyor.. Fiat bazı modellerine üvey evlat muamelesi yapıyor ki bu sistem bildiğimiz araç takip sistemi.. malum araç takipte de motor durdurma v.b özellikler var... Lakin d2 ye üvey evlat muamelesi yapmasa almayı düşünürdüm.

M.Niyaz

Aktif Üye
Adı
Mustafa NİYAZ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Turizm
Modeli
Araç Yılı
2017
Renk
Beyaz
600 lira yıllık bu ücrete vereceğime yıllık bakımını yaptırırım o paraya. Bence asla değmez bu paraya. Herkesin ulaşabileceği rakamlar olmalıydı. Zaten herkes kredi ödeme telaşında bide böyle uçuk rakamı yakıştıramadım fiata

Yarasa198834

Yeni Üye
Fiorino
Adı
Rasim
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Fiorino
Motor
1.4
Araç Yılı
2017
Değerli arkadaşlar merhaba aranıza bugün yeni katıldım bir bilgi üzerine araştırma yaparken dikkatimi çekti ve çok yanlış bilginiz olduğu dikkatimi çekti bu konu ile alakalı çok fazla yanlış bilgi sahibisiniz,ben geçen sene fiorino aldım sıfır aldığımda Fiat yol arkadaşım connetp taktırmak istermisiniz dediler bende ne olduğunu nasıl olduğunu sordum anlattılar ve fiyatını sordum bana aynn şöyle. Dediler 600 tl artı KDV ve yıllık 100 tl turkcell sim kartıyla birlikte abonelik ücreti istendi bakın yıllık 600 tl falan degil bu bilgi tamamen yanlıştır hatta bunu sizlerde servisleri arayıp öğrene bilirsiniz fakat ana bayii yi arayın çünki çok kalpazan var bilginiz olsun iyi günler dilerim.

Yarasa198834

Yeni Üye
Fiorino
Adı
Rasim
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Fiorino
Motor
1.4
Araç Yılı
2017
Bakın yanlış anlaşılmasın takılacak cihazın ve sistemin fiyatı bir defaya mahsus 600 tl artı KDV yaklaşık 740 tl yi buluyor ve abonelik üyelik toplam 100 tl yıllık alınıyor iyi günler.

EmrahDurmaz

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Meslek
fırat plastik fabrikasında forklift oparatörü
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
Kurşun gri
699₺ ücreti var yıllık 100₺ aydatı var
Evet uygulama suan egea için yapıldı ama
Suan üstünde çalışılıyor doblo için ve güncellemeden sonra fiyatı 1.250₺ olucak

EmrahDurmaz

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Meslek
fırat plastik fabrikasında forklift oparatörü
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
Kurşun gri
Ayrıca araç üzerinde herseyi yapalabiliyor
Örnek aracınızı arkadaşınıza verdiniz
Takip edebiliyorsunuz kaç km hızla gidiyor araca ne kadarlık yakıt aldı
İsterseniz hızını düşürebilirsiniz
Vb gibi şeyler

Yarasa198834

Yeni Üye
Fiorino
Adı
Rasim
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Fiorino
Motor
1.4
Araç Yılı
2017
Selamın aleyküm yol arkadaşım uygulaması belirli özelliklerini kullanbiliyorsunuz örnek servis randevusu almak gibi ama diğer bütün güzel özellikleri 1 yıllık 599 tl aracın lastik basıncını km bilgisi kapıları açıp kapatma kitlimi degil mi gibi özellikleri ücretli ve 1 yıl olması saçma değmez o paraya yani
Merhaba ben geçen hafta yol arkadaşım uygulamasını taktırdım aracına,uygulama da aracın herşeyini her durumunu nerede olduğunu kaç dk dır park halinde olduğunu nekadar yakıt kalmış ve nekadar yol yapar lastik basınç ını hangi kapı açık kapalı uzaktan açma kapama ve bir çok özellik ben nasıl aldım onu söyliyim, Herşey dahil 690 tl para ödedim yıllık 100 tl abonelik ücretini de kampanya olduğundan bir yıl sonra ödemeye başlicam,bu konu ile alakalı bilgisi olmayan yada yanlış bilgi sahipleri olanlara duyurulur.aracın harita üzerinde nerede olduğunu vale modu denilen hız ve mesafe limiti koyma en son nerde durmuş nerden sonra devam etmişsin adım adım takip ede biliyorsun.dedigim gibi tek sefere mahsus sadece 690 tl veriyorsun başka birşey ödemiyorsun.

Yarasa198834

Yeni Üye
Fiorino
Adı
Rasim
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Fiorino
Motor
1.4
Araç Yılı
2017
Fia
699₺ ücreti var yıllık 100₺ aydatı var
Evet uygulama suan egea için yapıldı ama
Suan üstünde çalışılıyor doblo için ve güncellemeden sonra fiyatı 1.250₺ olucak
merhaba fiat yükselecek bilginiz tamamen yanlış,ben geçen hafta aracıma taktırdım hatta690 tl ye be bir tıklım abonmenlik ücretide bedavaya geldi oda 100 to evet ama şuan kampanya var

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız