FIAT-MILANO

Lacivertdeniz

Azimli Üye
Tepki
0
Arkadaşlar dün gündüz saatlerinde ev telefonumdan bir çağrı aldım, arayan bir Fiat yetkilisi Türkçe aksanı hafif bozuktu kadının ve kısmen röportaj yaptık yeni doblo hakkında ne düşünüyosunuz, memnun musunuz, eleştirileriniz nelerdir, bende çoğuna cevap verdim memnun olduğumu belirttim ve eleştiri olarak kronik sorun haline gelen ön cam sileceği çalıştığında ve şöför camı açıksa içeri su girdiğini çünkü ön cam sütunlarında hava-yağmur kanalı olmaması yüzünden olduğunu fakat sorunu cam rüzgarlığıyla cözüldüğünü falan söyledim not alındı ve sürücü koltuğunun kol dayaması açısı çok düşükte kalıyo hiç ayrodinamik olmadığını belirttim, direksiyon manevrasının cok vasat olduğunu ve çok sert ağır kaldığını kendi teknolojilerinde varolan 500 ve puntoda kullanılan 1 düğme yardımıyla istenildiğinde dreksiyonun sertleşip yumuşadığını fakat neden dobloya konulmadığını söyledim en azından gelecek sene cıkacak doblolara bu özellik konulursa çok işlevsel olabilir dedim. kadın herşeyi not edip bildiricem efendim ve bunlar ciddiye alınacaktır emin olun tarzında yaklaştı. Herneyse aslında bahsetmek ve sormak istediğim herhangi birisi dalga geçmediyse eğer ki! hiç sanmıyorum numaraları görünüyodu, sizide aradılar mı? italya- milano fiattan??

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bizi arayan felan olmadı....

melrock

Saygın Üye
Doblo
Tepki
136
Adı
Enis
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi
evet Fiat beni de aramış evden. ben yoktum eşim anlatmış herşeyi. zaten kendi aramızdan konuşuyorduk +-'leri . o da aynen bildirmiş.
hatırladıklarım, ön cam silecekleri, dikiz aynalarının kör noktalar, dikiz aynası ayar düğmesinin yerinin çok kötü olması, start&stop'un kapatılsa bile her açılışta tekrar açılması, premio donanımdaki iç döşeme-renk seçeneksizliği vs.

melrock

Saygın Üye
Doblo
Tepki
136
Adı
Enis
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi
belki sırayla yada rastsal olarak arıyorlardır. yada sadece otomatik viteslileri de arıyor olabilirler. hatırladığım kadarıyla lacivertdeniz'in aracı otomatikti. benimki de otomatik.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.025
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
fiat tan sevindirici hamleler gözlemliyor..

gerisi gelir inşallah

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
melrock tarafından yazılan metin:
belki sırayla yada rastsal olarak arıyorlardır. yada sadece otomatik viteslileri de arıyor olabilirler. hatırladığım kadarıyla lacivertdeniz'in aracı otomatikti. benimki de otomatik.
belki şehir şehir de arayabilirler...

yunuscetin

Aktif Üye
Tepki
15
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
Arkadaşlar dün beni de aradılar bende ne var ne yok anlattım.Motorun kabin içine gelen sesten süspansiyonlardan,klimanın ilk açılışında çıkarttığı sesten,camlar açıkken sileceklerin attırdığı suyun içeri girmesinden Ön çamurlukların malzemesinin zayıf olduğu için çok çabuk yamulmasını.1.3 Mjet motorun bu arabada çok zayıf kaldığını hatta klima açıkken arabanın rampada kalmadığını vs. aklıma ne geldiyse saydım.Artı Kış aylarına doğruda tekrar arayacaklarını da söyledi bayan arkadaş.söylediklerimin hepsini dikkate alınacağını falan filan dedi kapattık telefonu ama yaklaşık yarım saat'e kadar bi görüşme yaptık yani.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
vayyyy be arkadaş bizi daha arayan yok.... :D :D

globetroter

Saygın Üye
Tepki
5
gerçekten dikkate alınıyosa söyledikleriniz gelişme var demektir. Lakin fiat önce yetkili servislerini düzeltmesi lazım. Araç garantideyken birşey oldugunda hatayı hemen size yüklemeye çalışıyorlar.

yunuscetin

Aktif Üye
Tepki
15
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
Onu da söyledim servise gittim arcın Ön tekerinden ani fren yaptıktan sonra kalkış yaparken tak diye bir ses geliyor dedim servis normaldir gibisinden falan söyledi dedim.Kornamın ses tonu değişti dedim fazla kullanmadığım halde servisin fazla kullanmaktan kaynaklandığını, daha önceki aracımda (99 Avensis)'te hala orjinal kornası olup böyle bişey yaşamadığımıda söyledim.Kısacası yardırdım biraz işte.:D:D