FIAT Dobloların 10binincisi de Satılmış.

ginobilo

Yeni Üye
47942_425989348772_172830033772_4896609_2481614_n.jpg

biliyosunuz bursada üretiliyor doblo. yeni çıkan dobloların satışı 10bini aşmış. büyük başarı valla :) http://bit.ly/b5Cw0X

UmitKaraburun

Daimi Üye
Katılıyorum hem güzel araç geniş ferah hem de bursada üretiliyor ne de olsa türk sermayesine katkı saglıyor bu yüzden de daha da seviyorum dobloyu.

DsQu4ReD

Azimli Üye
Yenı dobloda guvenlık konfor ve surus keyfı adına atılmıs bır cok adım var. Standart olarak 2. surqulu kapı, EBD'lı ABS, 1.6jtm ve 2.0jtmde bulunan 6ılerı sanzuman, elektrık ayarlı buqu cozuculu aynalar ve baqımsız suspansıyon baz model olan dynamıcte sunulan ozellıkler. Premıo modelınde sunulan ozellıklerı zaten saymakla bıtıremeyız. Fıatın cevre adına attıqı en buyuk adım ıse start&stop mukemmel bı sıstem. Sımdılık sadece artılarını bılmekle beraber ılerıkı zamanlarda qetıreceqı eksılerıde qoreceqız. Butun bunlara ek olarak avrupadakı modellerden daha ustun donanım yelpazesı sunan bursalı doblo ust sevıyede konfor ıcın uretılen bır cok bınek aracla bırlıkte SUV segmenttekı rakıplerınıde kıskandırmayı basardı. Fakat butun bunları dusunen fıatın qorduqum tek eksıqı standart versıyonda opsıyonel olarak sunulan yolcu hava yastıqı bence butun bu zenqın donanım standardına bu guvenlık detayınıda eklemelıydı. Hususı kullanım ıcın punto lınea vs. almayı dusunurken qozden kacmayan ozellıklerı, keskın cızqılerı ve yuksek durusuyla fazlasıyla beqenımı alan ve Kalıte jıplerı aratmayan ıtalyan boceqımız dobloyuda lısteme almıs bulunuyorum. Keyıflı surusler

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
konuda 3 yıllık konu