Doblo fiat doblo 2010 vip plus jant ofset değerleri

Onur5344

Yeni Üye
Doblo
Adı
onur
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Acil çağrı merkezi 112 Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
Vip
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Sİyah füme
Selamun Aleyküm arkadaşlar
Bende 2010 model fiat doblo araç var vip plus bej rengi deri koltuklu olan bunu aldığımda orjinal jantları üstünde yoktu bende piyasada baktım araştırdım 55176168 oem numaralı jantın doblo d2 kasalara uyduğunu öğrendim fakat şuanda bulunan farklı marka jant arka amrtisör plastiğine sürtüyor ve et değeri 40 bu yeni alacağım 55176168 15 inç jantın et değeri benim araca uygunmudur yine böyle sürtme yaparmı servise sorduğumda bazıları uygunluk gösteriyor dedi fakat et değerini bilmeden siparişi verdim ve bana gelmesini bekliyorum. Sizin görüşleriniz nelerdir orjinalindeki jantın ofset değerlerini bizimle paylaşacak bir arkadaşımız varmıdır. Birde bu torpido kusmasını nasıl engelleyebiliriz kronik sorun :(

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Selamun Aleyküm arkadaşlar
Bende 2010 model fiat doblo araç var vip plus bej rengi deri koltuklu olan bunu aldığımda orjinal jantları üstünde yoktu bende piyasada baktım araştırdım 55176168 oem numaralı jantın doblo d2 kasalara uyduğunu öğrendim fakat şuanda bulunan farklı marka jant arka amrtisör plastiğine sürtüyor ve et değeri 40 bu yeni alacağım 55176168 15 inç jantın et değeri benim araca uygunmudur yine böyle sürtme yaparmı servise sorduğumda bazıları uygunluk gösteriyor dedi fakat et değerini bilmeden siparişi verdim ve bana gelmesini bekliyorum. Sizin görüşleriniz nelerdir orjinalindeki jantın ofset değerlerini bizimle paylaşacak bir arkadaşımız varmıdır. Birde bu torpido kusmasını nasıl engelleyebiliriz kronik sorun :(
Vip araçlarda temizlik sorun deri kaplama olduğundan benim dayıoğlunda da var beraber almıştık araçları sıkıntılı bir durum.Eğer et 04 mm se ve sürtüyorsa Et değeri arttıkça ofset değeri düşer sizin paylaştığınızın et değeri 05mm dolayısıyla sürtmeyecektir.

Onur5344

Yeni Üye
Doblo
Adı
onur
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Acil çağrı merkezi 112 Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
Vip
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Sİyah füme
Çok teşekkür ederim Siparişi vermiştim inşallah sorunsuz gelir de takarım içim rahatladı