FİAT Bizi Aradı! Teşekkürler FİAT

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
Sevgili Team Doblo Ailesi,

Ayın 17 si geceyarısına doğru FİAT ın reklamı sitemizde yayınlanmaya başlamıştır.

FİAT aradı taradı ve bize reklam verdi. Bu başarı bütün üyelerimizin ve aile olmamızın başarısıdır.

Yeni süprizlere hazır olun...

Teşekkürler FİAT *clap**clap**clap*

helal olsun valla FİAT a *clap**clap* valla teşekkürler FİAT :) :)

ERCAN

Daimi Üye
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
Sevgili Team Doblo Ailesi,

Ayın 17 si geceyarısına doğru FİAT ın reklamı sitemizde yayınlanmaya başlamıştır.

FİAT aradı taradı ve bize reklam verdi. Bu başarı bütün üyelerimizin ve aile olmamızın başarısıdır.

Yeni süprizlere hazır olun...

Teşekkürler FİAT *clap**clap**clap*

Teşekkürler FİAT...*clap**clap**clap*....*clap**clap**clap**clap*....*clap**clap**clap*

diamond

Saygın Üye
beleşe verirlerse giderim. serviste 400 tl lik işi sanayide 100 e yaptırıyorum zaten :) Allah kimseyi servislerin eline düşürmesin amin *flower*

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
diamond tarafından yazılan metin:
beleşe verirlerse giderim. serviste 400 tl lik işi sanayide 100 e yaptırıyorum zaten :) Allah kimseyi servislerin eline düşürmesin amin *flower*

:D

premio35

Aktif Üye
Fiat ile ilişkiler ilerletilirse, çalışanlarından birkaç tane araç konusunda uzman olan ve karşılaştığımız problemlerde yardımcı olacak ve yönlendirecek birileri görevlendirilebilir. bazı forumlarda rastlıyorum firma yetkilileri forumları takip edip müşterilere destek oluyorlar.

Qarizma232

Aktif Üye
bir adımızı duyuralım gerisi gelir zaten
organizasyonları dört gözle bekliyoruzd)

tamz

Daimi Üye
Vallahi arkadaşlar Fiat'ın müşteri hizmetlerinin hakkını vermek lazım...Ben de mail attım hem müşteri hizmetlerine,hem genel müdürlüğüne hem de fabriakaya.Dedim eski kasa maxi istiyorum özel sipariş, parası neyse vericem...Bir gün geçmeden arayıp, yapamayacaklarını güzel bir şekilde anlattılar. *clap*

ERCAN

Daimi Üye
1000 olmaya 7 üye lazım..bu arada.. geçen hafta doblonun kampanyasından.. telofonla konuşma cihazı motorola T 215 i ücretsiz aldım..güzel bi cihaz..şarz ünitesi devamlı takılıyken...kontağı kapatıyorsun..sistem otomatikmen ..araçtan uzaklaşınca.. blutut iletişimi koptuğu için..kendiliğinden kapanıyor...bir daha ne zaman aracını çalıştırmak istersen ..kontağı açtığında voltaj blutut sistemiyle cihazı kendiliğinden aktif hale getiriyor..ses uyarısıyla bu anlaşılıyor.

ABSOLUT

Daimi Üye
Beni araç aldığımda değerlendirmem için aradılar hepsine10 üzerinden 10 verdim iki gün sonra evime şapka anahtarlık t-shirt ve rozet göndermişler. Teşekkürler hepsine...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
10 üzerinden 11 de versen bana gazoz kapağı bile göndermezler ... Fiat a mail atmıştım..bayilerinizde gerçek renk kartelası yok bu nasıl hizmet anlayışı diye almışım gazı verdim odunu 2000 karekter yazmışım...Triptronik aracın hiç resmi yok araç yollarda diye bugün aradılar.....Önerilerinizi dikkate alacağız diye dünde mailiniz çağrı merkezine ulaşmıştır....En yakın zamanda çağrı merkezimiz sizinle irtibata geçecektir diye mesaj gelmişti.....Kısacası bu kadar şarlamadan sonra bana ancak Nacar kol saati yollarlar...

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
bakiergul tarafından yazılan metin:
10 üzerinden 11 de versen bana gazoz kapağı bile göndermezler ... Fiat a mail atmıştım..bayilerinizde gerçek renk kartelası yok bu nasıl hizmet anlayışı diye almışım gazı verdim odunu 2000 karekter yazmışım...Triptronik aracın hiç resmi yok araç yollarda diye bugün aradılar.....Önerilerinizi dikkate alacağız diye dünde mailiniz çağrı merkezine ulaşmıştır....En yakın zamanda çağrı merkezimiz sizinle irtibata geçecektir diye mesaj gelmişti.....Kısacası bu kadar şarlamadan sonra bana ancak Nacar kol saati yollarlar...

:D:D:D

ERCAN

Daimi Üye
geremy tarafından yazılan metin:
çok iyiymiş defalarca bende 10 verdim bir nane yok:(
Zaten her puanlama sistemi fiat tarafında görülemiyor...çünkü bu anketi aracı bağımsız bir kurum yapıyor..fiat bu oylamada kim ne oy vermiş bilse bile ..servisler kimden ne oy gelmiş ...onu görme şansı yok..

geremy

Onursal Kurucu
arıyorlarda neticede ne değişiyor nereye kime faydası oluyor belli değil.

Dark Knight

Fenomen Üye
arıyorlarda neticede ne değişiyor nereye kime faydası oluyor belli değil.

Aracı alalı 2.5 ay oldu, ne benimle ilgilenen eleman ne fiat merkez aradı. Ne de Burçin'e gönderdikleri gibi hediye geldi.

geremy

Onursal Kurucu
hediye gelse bana gelirdi.3yıldır doblo fiat reklamı yapıyorum bir nane yok.

Dark Knight

Fenomen Üye
Bugün sms geldi, başvurunuz inceleniyor en kısa zamanda geri dönüş yapacağız diye bakalım ne cevap verecekler *hmm*

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
hediye gelse bana gelirdi.3yıldır doblo fiat reklamı yapıyorum bir nane yok.

sana ben hediye alam abi :D