Fiat bi silkelen ve durumuna bi bak..!

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Sevgili fiat iyisiyle kötüsüyle 15 yıllık bir tanışıklığımız var. Sizden 6-7 adet sıfır araçlar aldım. Zaman içinde servislerden kaynaklı şikayetlerim oldu. Mesela bir defasında Ankara kartaş' yetkili servise tamir için aracımı bıraktım. Araçta maddi ve manevi değeri çok yüksek olan tesbihimi çaldılar. - Ankara Tan otodan sıfır 2015 model Doblo aldım, benden safeline paketli çelik jantı standard olan araç için çelik jant parası 965 TL. Aldılar. - yine tan otonun teslim ettiği sıfır olarak aldığım araçla 200 mt. Gidemedim araç arızalı çıktı. 59 gün süründürdüler en son müdürün gırtlağına yapıştım. Son olarak 2017 model Fiorino mu Ali Uğurlu yetkili servise götürdüm aracıma pasta cila yapılması için, aracıma hasar verdiler, şikayetçi olduğum için komiktir beni tehdit ettiler. Benim merakım şudur ki; bu safhalarda hep size bilgi verdim hep sizden yardım istedim. Şimdiye kadar ne yaptınız? Beni müşteriniz olarak nasıl korudunuz. Yoksa her defasında bayilerinizi mi korudunuz. Bence bayilerinizi korudunuz onları kaybetmekten korktunuz. Biz müşterilerinizi korumak için parmağınızı bile oynatmadınız. Servislerinizin 3-5 kuruşa tenezzül etmesini sadece izlediniz. Bu size hiç yakışmadı. Artık bize de yakışmayan şudur ki sizden araç almak. Yazık size ve bir defa kendinize sorun ne yapıyoruz biz diye. sizce şikayet var.com da 470 sayfa şikayet olan bir firmadan hayır gelir mi. Eminim ki bu şikayetleri personeliniz üstlerine bile aktarmıyor ve bu tip sıkıntılardan hiçbir zaman üstlerin haberi bile olmuyor. Yoksa Koç gurubunun bu olaylara sessiz kalacağını tahmin etmiyorum. Size iyi satışlar. Unutmayın ki tek değilsiniz alternatifiniz çok. Mesela bugün wolkvagen Caddy aldım. Doblo alabilirdim. Biraz kendinize çeki düzen verin bence.!

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Çok haklısınız bencede bende otokoçotomotiv n11 mağazasından n11 kuponum olduğu için yedek parça siparişi verdim 20 gün oldu kargoya vermediler. Otokoç müşteri hizmetlerini aradım bir telefon numarası verdiler 3 kez aradım cevap vermedi dördüncüye engellemiş beni aradığım gibi meşgule atıyor.

Ne yaptıklarını anlamış değilim koç holding yönetimi ailecek fenerbahçeye kitlendiler herhalde bu kadar şikayetten memnun olmamaları lazım.

Sizden ricam var eğer imkanınız varsa şikayetinizi ingilizce olarak uzun uzun yazıp FCA italyaya mesaj atın belki oranın bir etkisi olur eskiden hatırlıyorum bir forumda okumuştum sıfır alınan opel marka araçta sorun şanzıman sorunu çıkmıştı buradaki servis ve distribütörlüğü ilgilinmedi aracın sahibi tüm şikayetini almanca yazıp opel almanyaya mail attı özel ilgilendiler oradan gelen emirle sıfır başka araç vermişlerdi.

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Skoda formunda da benzer bir olay hatirliyorum. Almanya ya mail atildi cek Cumhuriyet ine mail atildi sonuc cok olumluydu. Burada ilgilenmiyen adamlar divane olup ilgilenmislerdi....

Dediginiz gibi alternatif bol. Memnuniyet durumuna göre degisim mantikli eger ki sevdiginiz halde bazi sorunlar çözülmuyosa.. gule gule kullanin. Kazasiz belası z

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Nissan kaşkayi işin arkadaşta yurt dışına atmıştı içe yaramıştı.denemekte fayda var.

sefasahin34

Azimli Üye
Adı
Sefa
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2014
Aslında bu sadece fiat icin,daha dogrusu otomobil icin gecerli degil.ülkedeki müsteri memnuniyeti adina birsey olmadigi icin hakkinizi farkli sekilde aramaniz gerekiyor.herşey kullanici hatasi oldugu icin baştan hata yapipta servislere gitmemek gerek anlaşılan

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Hakkı aramadan vermiyorlar maalesef. Senin hakkın diyen yok.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Fiat müşteri hizmetlerinin iletişim ve mail bilgilerini biliyomusunuz

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Hepsi var bende. Yolladım mail hepsine

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Çok haklısınız bencede bende otokoçotomotiv n11 mağazasından n11 kuponum olduğu için yedek parça siparişi verdim 20 gün oldu kargoya vermediler. Otokoç müşteri hizmetlerini aradım bir telefon numarası verdiler 3 kez aradım cevap vermedi dördüncüye engellemiş beni aradığım gibi meşgule atıyor.

Ne yaptıklarını anlamış değilim koç holding yönetimi ailecek fenerbahçeye kitlendiler herhalde bu kadar şikayetten memnun olmamaları lazım.

Sizden ricam var eğer imkanınız varsa şikayetinizi ingilizce olarak uzun uzun yazıp FCA italyaya mesaj atın belki oranın bir etkisi olur eskiden hatırlıyorum bir forumda okumuştum sıfır alınan opel marka araçta sorun şanzıman sorunu çıkmıştı buradaki servis ve distribütörlüğü ilgilinmedi aracın sahibi tüm şikayetini almanca yazıp opel almanyaya mail attı özel ilgilendiler oradan gelen emirle sıfır başka araç vermişlerdi.
Güncelleme vereyim n11’den aldığım parça kargoya verilmediği için n11 mh’sine şikayette bulundum. n11 mh’si dün beni aradı siparişi iptal etti parayı iade etti ve üst yönetime mağazanın silinmesi için bildirimde bulunuldu.

Sonuç olarak baktım ki n11.com’dan otokoçotomotiv’in onaylı mağazası silinmiş. Adalet yerini bulmuş oldu. Hayatta güzel şeylerde oluyor ?

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Güncelleme vereyim n11’den aldığım parça kargoya verilmediği için n11 mh’sine şikayette bulundum. n11 mh’si dün beni aradı siparişi iptal etti parayı iade etti ve üst yönetime mağazanın silinmesi için bildirimde bulunuldu.

Sonuç olarak baktım ki n11.com’dan otokoçotomotiv’in onaylı mağazası silinmiş. Adalet yerini bulmuş oldu. Hayatta güzel şeylerde oluyor ?

Demekki sizin gibi kaç kişinin canı yandı. İyi olmuş .Artık bu tip durumlarda sistem daha güzel işliyor. Gün geçtikçe İnternet alışverişi çok daha güzel ve sağlamlaşıyor. Genel olarak internet mağazaları Piyasadan daha kararlı ve sağlamcılar.

Kargolar eskiye göre çok hızlı ve sağlam . Firmalar eksiksiz çalışmayı hedefliyorlar.

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Demekki sizin gibi kaç kişinin canı yandı. İyi olmuş .Artık bu tip durumlarda sistem daha güzel işliyor. Gün geçtikçe İnternet alışverişi çok daha güzel ve sağlamlaşıyor. Genel olarak internet mağazaları Piyasadan daha kararlı ve sağlamcılar.

Kargolar eskiye göre çok hızlı ve sağlam . Firmalar eksiksiz çalışmayı hedefliyorlar.

Ali koç bey fenerbahçeyle ilgilinmek yerine şirketle ilgilinmesi lazım kurumsal bir firmanın böyle yapması çok kötü bir durum neyse hak yerini bulmuş oldu açıkcası umurlarında bile değildir ama olsun.

sedatdurmaz

Aktif Üye
Doblo
Adı
sedat
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Ticaret
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Kimi durumlarda şansı fazla zorlamamak lazım, giden ömürden gidiyo

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
İnstagramda volkswagen sahibi olmamama rağmen çok yardımcı oluyorlar ama fiatprofessional_tr hesabına 2 ay öncec özel mesaj atmıştım 2 aydır tık yok. Koç'lar fiatla ilgilenmiyor. Koçlar fenerede el attılar fenerde battı :)