fiat amblemi düştü .

selimhan26

Daimi Üye
Tepki
10
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
arka taraftaki fiat amblemi düşmüş . ne kadara takarlar ? Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler .

doblo_54

Aktif Üye
Tepki
0
aksesuarcılarda oluyor oraya uygun olandan al ama iyisi biraz pahalı. 10 15 lira felan ben ön arka yenilemiştim yeni amblemden aldım süper oldu. :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
orjinali serviste 35 lira civarında

selimhan26

Daimi Üye
Tepki
10
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
orjinali pahalıymış yan sanayi alınır . aksesuarcı da satılıyor demişti doblo_54 üstat .ben batıkentte oturuyorum . bana yakın neresi satın alabileceğim ?

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
hüseyin abi arka amblemi nasıl söktün

doblo_54

Aktif Üye
Tepki
0
berat mesajını geç gördüm kusura bakma bazı dobloların arka amblem vidalı onu sökmek için bağajın içini açman lazım öyle kolayca sökersin bazılarıda normal yapıştırma onu sıcak hava tabancası veya başka bi şeyle sökebilirsin. :) benim ön vidali arka vidasızdı kolay olmuştu.

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
sağlık olsun

benim ön amblem yapıştırmaymış geçen sallanıyordu merak ettik çektim bir dahada takmadım yenisini alacağım

arka amblemin içinede su girmiş sanırım rengi bozulmuş değişltirmek istiyorum ama kapı döşemesi sıkıntı yaratacak sanırım

doblo_54

Aktif Üye
Tepki
0
aslında o döşemeyi sökmesi çok kolay biraz baksan çözersin genede sana kalmış. :)

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
çift kapı bizimki o kısımda içten açma kolu var onu da sökmek başka bir dert tel var orada sokamıyorum yerine

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
seninki tek kapımı ?