EvLadım Satılık..

GemLikLi

Daimi Üye
Tepki
2
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-sekilse-sekil-gemlik-n-hizli-cocugu-85100151/detay/

Aracım 2006 Dynamic Lüx'dür Serisinin En Full Donanımlısı.

Çift Airbag Çelik Jant Çift Arka Kapı Sis farları Klima Port Bagaj Çıtaları Vs vs.

km'si orjinal 58.000'dedir servis bakımlı aracdır istenilen yere gösterilir.

Az yakar Çok Kaçar Bir Araçtır. Vergi Borcu fıLan yok Muayenesi var Satısa Hazırdır.

Genç oldugumdan aracımla ılgılendım kafama yatan kendıme guzel gelen modifiye asamalarında bulundum. Araç üzülmeden titizlikle kullanılmıstır 2 haftadır bır hafta sonları polish cekilmiştir.

krom aksesuarları hıc saymıyorum saymakla bıtmez

Zaten arac Rengiyle Modifiyesiyle kendini belli ediyo.

kısaca far karartma (Gemlikte aynısından hiç yok bursada sayılı) amerıkan park sinyal egzoz duz boru uzatıldı sonuna aracı rahatlatması ıcın performans silincerli egzoz takıldı dizelde öttü egzoz istedginiz zaman susturabılıyosunuz silinceri ile Komple Cam filmleri mevcut far sis xenon lastikleri yenidir istenilirse resımdekı ses tesısatıda verılır 1000 lira fark ile öne kare plaka takıldı

isteyen olursa orjınal teypide verilebilir

aracda 1 parca deişen vardır oda sol ön camurluk kasko yuzunden deişti aracın vergiside dustu fakat paraya ıhtıyacım oldugundan satılık dosta gider bir arac...

Fiyatı Düşürdüm Az'da oLsa Pazarlık payı Vardır.

Mantıklı Takas TekLiflerine Acıgım ARacına Gore Takas Fıyatım Farklıdır.
6xm4h.jpg

6xm5q.jpg

6xm7j.jpg

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
hayırlı satışlar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hayırlı satışlar

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
hayırlı satışlar yılmaz satta sanada bi d3 kasa alalım

globetroter

Saygın Üye
Tepki
5
hayırlı satışlar Yılmaz..D2 lerde premio ile dynamic arasındaki farklar neler bilen varmı?

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
hayırlı satışlar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hayırlı satışlar Yılmaz..D2 lerde premio ile dynamic arasındaki farklar neler bilen varmı?

dynamic ile dynamic lüx ilede aralarında fark var

dynaic dobloda sürücü airbag klima ısıtmalı aynalar gövde rengi tamponlar çift sürgülü kapı ve 2008 den sonraki 2009 olan dynamiclere karartılmış cam ve tavan rayıda eklendi

dynamic lüx te dynamice fark olarak abs+ebd yolcu airbag sis farları tavan rayları 14 inç jant 2006 sonundan sonra 15 inç oldu park sensörü opsiyonel olarak 4 airbag donanımlar bulunuyor premioda ise dynamic lüxe ek olarak bel rengi torpido krom görünümlü kapı kolları ön panjur opsiyon 4 airbag 2008 den sonra karartılmış camda eklendi

globetroter

Saygın Üye
Tepki
5

dynamic ile dynamic lüx ilede aralarında fark var

dynaic dobloda sürücü airbag klima ısıtmalı aynalar gövde rengi tamponlar çift sürgülü kapı ve 2008 den sonraki 2009 olan dynamiclere karartılmış cam ve tavan rayıda eklendi

dynamic lüx te dynamice fark olarak abs+ebd yolcu airbag sis farları tavan rayları 14 inç jant 2006 sonundan sonra 15 inç oldu park sensörü opsiyonel olarak 4 airbag donanımlar bulunuyor premioda ise dynamic lüxe ek olarak bel rengi torpido krom görünümlü kapı kolları ön panjur opsiyon 4 airbag 2008 den sonra karartılmış camda eklendi

saol Oğuz

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
rica ederim

GemLikLi

Daimi Üye
Tepki
2
doblomu :D hahaha dalgamı gecıyosun abi :D dırek pejo 307 sunrooflu :D piyasa arabası doblodan sıkayetcı deılım ama gerek yok abi kamyonet arabaya bineke bınmek ıstıyorum en cokda ıstedıgım 307 pederı hergun gazlıyorum

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
hayırlı satışlar...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
doblomu :D hahaha dalgamı gecıyosun abi :D dırek pejo 307 sunrooflu :D piyasa arabası doblodan sıkayetcı deılım ama gerek yok abi kamyonet arabaya bineke bınmek ıstıyorum en cokda ıstedıgım 307 pederı hergun gazlıyorum

dertsiz başına bela mı arıyorsun*hehe*

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ

yılmazım biz seni tekrardan aramıza kazanmak istiyoruz bırak 307 filan tamam anlıyorum gençsin yakışıklısın hızlısın ama bak bunların hepsi geçici :D :D senide kaybetmeyelim bir doblocuda bir doblocudur bizim için :D :D

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi o evlat hiç satılırmı yaa

GemLikLi

Daimi Üye
Tepki
2
kanser ettı o evlat benı hayırsız evlat eşşek gibi vergisini ödüyoruz hala tatmin etmiyo benı yok arabayı satmak ıstemıyodum hergun pederın arkadasları arabayı sat dıyodu satmaya karar verdım adamlar 2 gun once ford connect almıs şansa bak,
yok abi 170de kalıyo döşemeyi delercesıne basıyoruz öküz arabası sankı gecmıyo duz yoldada 170 rampa asagıda 170 delırtıyo benı ya zaten yedek anahtarıda aldı peder elımden iyice sogudum arabadan 22bucuk veren bulsam dırek satıcam

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kanser ettı o evlat benı hayırsız evlat eşşek gibi vergisini ödüyoruz hala tatmin etmiyo benı yok arabayı satmak ıstemıyodum hergun pederın arkadasları arabayı sat dıyodu satmaya karar verdım adamlar 2 gun once ford connect almıs şansa bak,
yok abi 170de kalıyo döşemeyi delercesıne basıyoruz öküz arabası sankı gecmıyo duz yoldada 170 rampa asagıda 170 delırtıyo benı ya zaten yedek anahtarıda aldı peder elımden iyice sogudum arabadan 22bucuk veren bulsam dırek satıcam

sende o evladın 1,9 unu alacaktın bak gör gidiyor mu gitmiyor mu

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi 1.3 ler çok güzel gitmesi lazım 200 ü bulman lazım

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ

ne diyim yılmaz hayırlısı olsun

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi 1.3 ler çok güzel gitmesi lazım 200 ü bulman lazım

bizim d1 de maximun 170 gördü başka 1 km gimedi ama zaten yeter ama d3 rahat 180 görür