ERKAY OTOMOTİV SERVİS

h2oandtoxic

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar foruma üye oldum ve ilk mesajım servis ile ilgili yaşadığım bir sıkıntıyla ilgili.Sonunda ben işimi hallettim ama daha sonra başka arkadaşlarda aynı sorunları yaşamasınlar diye bilgilendirmek amaçlı bir yazı yazıcam.Herhangi bir yorumda bulunmadan sadece yaşadıklarımı yazıcam.Herkes anlattıklarımı kendi içinde yorumlar ve gerektiğinde kullanmak üzere kafasının bir yerine yazarsa kendi hayrınadır.

Yaklaşık 4 ay önce ERKAY OTOMOTİV den yeni kasa bir doblo aldım.Saolsun satış temsilcisi arkadaş çok ilgili davrandı ve elinden geldiğince yardımcı oldu.Satış sonrasında da ilgili olduğunuda burada belirmek isterim.Yani aracın satış süreci ve satış ile ilgili satış sonrası sürecince hiç bir sorun olmadı.

Yaklaşık 2 ay öncede önümde giden araca arkadan çarptım ve böylece ERKAY OTOMOTİV SERVİS sürecim başlamış oldu.Aracımı servise götürdüğümde bayrama yaklaşık 10 gün vardı ve aracımın bayrama yetiştirileceği söylendi.O süreç içinde bir kaç defa görüşmelerim oldu. ERKAY OTOMOTİV SERVİS ile herhangi bir aksama olmayacağı ve aracı zamanında teslim alacağım söylendi.Ta ki aracı teslim almama 1 - 2 kalaya kadar.Daha sonra aradığımda ordaki yetkilinin işten ayrıldığını bu yüzden işlerin aksadığını ve bayramdan sonra aracımın teslim edileceğini bana ilettiler.Sabırlı bir insan olduğum için bunada eyvallah dedim ve bayramın bittiği gün tekrar aradım ve aracı ne zaman teslim lacağımı sordum.Tekrar hafta başına gün verdi arkadaşlar.Yine beklemeye başladık ve hafta başıda geldi sonuçta tekrar aradığımızda bu sefer salı günü arracımın teslim edileceği söylendi.Nihayet salı günü aracımı teslim alamaya gittim ve aracımı teslim aldım.Sadece bir eksikle Yan ayna kapağı boya işlemi için gönderildiği yerde unutulmuş.Yarın alabileceğimi söylediler.İnanın yan ayna kapağı değil kaputu unuttuk deseler yine alacaktım arabayı süreç o kadar sıktı beni.Ertesi gün ayna kapağı için servise gitmem gerekiyordu.Gitmeden yinede arıyım dedim ben.Tabiki düşündüğünüz gibi ayna kapağı henüz gelmemişti.Beni arıyacaklarını söylediler.Ve yaklaşık bir hafta olmasına rağmen aramadılar.Az sonra tekrar arıycam bakalım ayna kapağı gelmişmi?Hatta şimdi arıyım.Şimdi aradım biraz daha aramasam ayna kapağı büyük ihtimalle kaybolacaktı.Hatta kaybolmuştır bile belki.Her zamanki gibi arıycaklarını söylediler ve yaklaşık 5 - 6 kez telefonumu aldılar.Bakalım arıycaklarmı yoksa tekrar benim aramam mı gerekecek.

Birde ERKAY OTOMOTİV SERVİS e arabalarını götürecek arkadaşlara bir tavsiyem olacak.Arabayı bırakmadan önce koltukları iyice izole etsinler.Bezle kaplasınlar,kılıf taksın ama bir şekilde leş gibi olmalrını önlecek önlemler alsınlar.Yoksa koltuklarının yağ,kir çamur vs. olmasını peşinen kabullensinler.

"ERKAY OTOMOTİV SERVİS" özellikler yazı içinde ve başlıkta büyük puntolarla belirttim ki arama motorlarını kullanan arkaşalar daha rahat ulaşşınlar ve bilgi sahbib olsunlar.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bizde dobloyu erkaydan aldık 10.000 bakımı erkayda yaptırmıştık hiç memnun kalmadık :(

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Evvela gecmis olsun , sonra hosgldin kardesim...tanisma bolumunde kendini tanitirsan memnun oluru....