Emme manifoldu temizliği +baski balata+yillik bakim

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
@cergul
Öncelikle foruma hoşgeldiniz.
Benim manifoldu temizleyen usta neredeyse motoru indirdi aksi bir yerde olduğu için.
Konuşma arasında eski doblolarda yerinin çok basit olduğunu temizlemenin daha kolay olduğunu söylemişti.Hatta telefonda fiyat alirken 150 TL söylemişti.Dediğine gore 2004 diye duymuş benim aracin yilini yoksa daha fazla alacakti.

Efsankrall52

Azimli Üye
Doblo
Adı
Kamil
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Selam arkadaşlar.Aracimin cekisinden memnun değildim.Satmaya niyetlenip vazgecince bastan asagi bakima almak istedim.Baski balata bitme belirtileri gösteriyordu.Serviste çekişin düşmesinin sebebi ise emme manifold kurumu+debimetre söylendi.

Bugün atladim Batman a gittim.
Baski balata+manifold debimetre temizliği+balatalar+yağ değişimi+bütün filtreler+işçilik+far parlatma 970 TL harcadim ;) helal olsun beyaz atıma. :)

Sonuç gerçekten yuzumu güldürdü.Pamuk gibi debriyaj ve şahlanan bir Doblo sahibi oldum.

Sizinle asıl paylaşmak istediğim kurum tutan manifoldun eski ve yeni hali.(Servis 1000,lira istemisti sadece manifold degisimine)Umarim resimleri yüklemeyi basaririm.
[/QUOTE

Efsankrall52

Azimli Üye
Doblo
Adı
Kamil
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Selam arkadaşlar.Aracimin cekisinden memnun değildim.Satmaya niyetlenip vazgecince bastan asagi bakima almak istedim.Baski balata bitme belirtileri gösteriyordu.Serviste çekişin düşmesinin sebebi ise emme manifold kurumu+debimetre söylendi.

Bugün atladim Batman a gittim.
Baski balata+manifold debimetre temizliği+balatalar+yağ değişimi+bütün filtreler+işçilik+far parlatma 970 TL harcadim ;) helal olsun beyaz atıma. :)

Sonuç gerçekten yuzumu güldürdü.Pamuk gibi debriyaj ve şahlanan bir Doblo sahibi oldum.

Sizinle asıl paylaşmak istediğim kurum tutan manifoldun eski ve yeni hali.(Servis 1000,lira istemisti sadece manifold degisimine)Umarim resimleri yüklemeyi basaririm.
Slm benim 1.6 doblo premio aracım var monifol tikali ve duman atma var temizlenince dumani kesermi nerde yaptirdidiz acaba yardimci olursaniz sevinirim

ustaf

Azimli Üye
Doblo
Adı
deniz
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Jtd
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Merhabalar aracınız hangi kasa ve km kaçta öğrenebilir miyim acaba?

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Slm benim 1.6 doblo premio aracım var monifol tikali ve duman atma var temizlenince dumani kesermi nerde yaptirdidiz acaba yardimci olursaniz sevinirim

Merhabalar. Valla foruma çooook uzun süredir gitmemiştim. Tekrar Doblo isteği başlayınca giriş yaptım ve yeni farkettim mesajınızı. Benim araçta duman arma problemi yoktu. Çekiş problemim vardı