Emme manifoldu temizliği +baski balata+yillik bakim

sukru56

Aktif Üye
Sahibi
Konular
18
Adınız
mehmet
Modeli
Renk
beyaz
Selam arkadaşlar.Aracimin cekisinden memnun değildim.Satmaya niyetlenip vazgecince bastan asagi bakima almak istedim.Baski balata bitme belirtileri gösteriyordu.Serviste çekişin düşmesinin sebebi ise emme manifold kurumu+debimetre söylendi.

Bugün atladim Batman a gittim.
Baski balata+manifold debimetre temizliği+balatalar+yağ değişimi+bütün filtreler+işçilik+far parlatma 970 TL harcadim ;) helal olsun beyaz atıma. :)

Sonuç gerçekten yuzumu güldürdü.Pamuk gibi debriyaj ve şahlanan bir Doblo sahibi oldum.

Sizinle asıl paylaşmak istediğim kurum tutan manifoldun eski ve yeni hali.(Servis 1000,lira istemisti sadece manifold degisimine)Umarim resimleri yüklemeyi basaririm.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
İl Yöneticisi
Başka Araç Sahibi
Konular
87
Adınız
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Plaka
78AAD161
Renk
BEYAZ
hayırlı olsun güle güle binin inşaallah.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
İl Yöneticisi
Başka Araç Sahibi
Konular
87
Adınız
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Plaka
78AAD161
Renk
BEYAZ

mehmet.64100

Aktif Üye
Sahibi
Konular
25
Adınız
mehmet
Meslek
Elektrik teknikeri
Modeli
Renk
granit gri
Selam arkadaşlar.Aracimin cekisinden memnun değildim.Satmaya niyetlenip vazgecince bastan asagi bakima almak istedim.Baski balata bitme belirtileri gösteriyordu.Serviste çekişin düşmesinin sebebi ise emme manifold kurumu+debimetre söylendi.

Bugün atladim Batman a gittim.
Baski balata+manifold debimetre temizliği+balatalar+yağ değişimi+bütün filtreler+işçilik+far parlatma 970 TL harcadim ;) helal olsun beyaz atıma. :)

Sonuç gerçekten yuzumu güldürdü.Pamuk gibi debriyaj ve şahlanan bir Doblo sahibi oldum.

Sizinle asıl paylaşmak istediğim kurum tutan manifoldun eski ve yeni hali.(Servis 1000,lira istemisti sadece manifold degisimine)Umarim resimleri yüklemeyi basaririm.
Hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin araba şahlanınca verdiğin parayı unutmussundur ;)

Onuryilmaz

Daimi Üye
SMS Onaylı
Sahibi
Konular
1
Adınız
Onur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik&elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Plaka
34 na 9753
Renk
Beyaz
Hayirlisi olsun ayni sikinti bendede var banada lazim gitmiyo artik araba tikandi iyice heralde

Yukarı Alt