Emme manifoldu temizliği +baski balata+yillik bakim

sukru56

Aktif Doblocu
Ad
mehmet
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
beyaz
Araç Model
COMBi 1.3 90 HP MJET E4 PREMiO
Selam arkadaşlar.Aracimin cekisinden memnun değildim.Satmaya niyetlenip vazgecince bastan asagi bakima almak istedim.Baski balata bitme belirtileri gösteriyordu.Serviste çekişin düşmesinin sebebi ise emme manifold kurumu+debimetre söylendi.

Bugün atladim Batman a gittim.
Baski balata+manifold debimetre temizliği+balatalar+yağ değişimi+bütün filtreler+işçilik+far parlatma 970 TL harcadim ;) helal olsun beyaz atıma. :)

Sonuç gerçekten yuzumu güldürdü.Pamuk gibi debriyaj ve şahlanan bir Doblo sahibi oldum.

Sizinle asıl paylaşmak istediğim kurum tutan manifoldun eski ve yeni hali.(Servis 1000,lira istemisti sadece manifold degisimine)Umarim resimleri yüklemeyi basaririm.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
İl Yöneticisi
SMS Onaylı
Ad
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Plaka
78AAD161
Araç Model
Aracım Başka Marka

mehmet.64100

Aktif Doblocu
Ad
mehmet
Meslek
Elektrik teknikeri
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
granit gri
Araç Model
COMBi 1.6 105 HP MJET E4 ELEGANCE
Selam arkadaşlar.Aracimin cekisinden memnun değildim.Satmaya niyetlenip vazgecince bastan asagi bakima almak istedim.Baski balata bitme belirtileri gösteriyordu.Serviste çekişin düşmesinin sebebi ise emme manifold kurumu+debimetre söylendi.

Bugün atladim Batman a gittim.
Baski balata+manifold debimetre temizliği+balatalar+yağ değişimi+bütün filtreler+işçilik+far parlatma 970 TL harcadim ;) helal olsun beyaz atıma. :)

Sonuç gerçekten yuzumu güldürdü.Pamuk gibi debriyaj ve şahlanan bir Doblo sahibi oldum.

Sizinle asıl paylaşmak istediğim kurum tutan manifoldun eski ve yeni hali.(Servis 1000,lira istemisti sadece manifold degisimine)Umarim resimleri yüklemeyi basaririm.
Hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin araba şahlanınca verdiğin parayı unutmussundur ;)

volkan guney

Daimi Doblocu
SMS Onaylı
Ad
volkan güney
Kan Grubu
A RH -
Meslek
metal işleri
Araç Yılı
2014
Araç Kasa Tipi