Ehliyetsiz araç kullanma cezası

SamiSnmzlr

Aktif Üye
Arkadaşlar ehliyetime 6 ay süre ile el konulduktan sonra tekrar ehliyetsiz araç kullanmaktan ceza yedim fakat 2-3 ay oldu hala ödemedim. Haziranda ehliyetimi almaya gittiğimde bu cezayı sorun edip ehliyeti vermemeleri gibi bir şey söz konusu olabilir mi ? Bir arkadaşım cezayı ödemeden ehliyetini alamazsın dedi. Bu konuda bilgisi olan var mı ?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
cezayı ödemen gerekir diye biliyoorum

bizimde bi akraba kaptırdı 6 ay

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
ödemelisiniz.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Arkadaşlar ehliyetime 6 ay süre ile el konulduktan sonra tekrar ehliyetsiz araç kullanmaktan ceza yedim fakat 2-3 ay oldu hala ödemedim. Haziranda ehliyetimi almaya gittiğimde bu cezayı sorun edip ehliyeti vermemeleri gibi bir şey söz konusu olabilir mi ? Bir arkadaşım cezayı ödemeden ehliyetini alamazsın dedi. Bu konuda bilgisi olan var mı ?

ehliyeti nasıl kaptırdın?

neyse ben sorunu cevaplayayım...

hacım cezayı ödemeden ehliyetini alamayacağın gibi faizinide tıkır tıkır işletirler.devlet olaya uyandı...faizlerde çok güzel...

tahminen 1000 küsür lira bi yolluk yapmışlardır sana.araç başkasının üzerine ise ayrıca araç sahibinede 250-500 TL bi yolluk yapmaları mümkün...vel hasılı kelam cezayı 15 gün geçirmeden indirimli öde.ehliyeti geri alana kadarda arabaya binme.bi bakmışsın ehliyetini iptal etmişler!

SamiSnmzlr

Aktif Üye
Ehliyeti alkolden kaptırdık. Cezanın indiriminide kaçkırdık 2 aydır faizde. Haziranda ehliyetimi alıcam o zamana kadar öderiz inşallah.

SamiSnmzlr

Aktif Üye
Geçmiş olsun, kızmayın ama akıllanmamışsınız demek ki.

İşim gereği mecburen kullanmak zorundayım ve öyle olduğum için halada kullanıyorum. Bir araba kullansın diye adam tutup en az 600 lira maaş verecek kadar zengin olamadım henüz. :)

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
me diyeyim.geçmiş olsun.bazen taksi tutmak özel aracınla gitmekten daha karlı olabiliyor.

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
geçmiş olsun...

tigerbroke

Daimi Üye
gecmıs olsun..raptor abı dogru soylemıs ehlıyetsız bır arkadasa araba kullandırırken cevırmeye denk geldık bana 300 yazdı arkadasa da 1000 lıra yazdı tabı ıkısını deo odedı..sımdı 1000 lirayı cocuk adına oldugu ıcın ben odemedım ve benım uzerıme gorunmedı ancak 300 lıra yı 4 ay odemedım ve 400 lıra oldu ıste boyle artık sen hesapla ne kadar ceza odeyecegını..

ahmet-42

Daimi Üye
Adı
AHMET
Kan Grubu
A RH +
Meslek
MEMUR
Modeli
Araç Yılı
2004
Renk