egzoz

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Resimdeki egsoz ucu sanırım.
Egsozcun sağlam olduktan sonra her türlü ucunu uydurursun yeterki egsozcun sağlam olsun .

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
uyar büyük ihtimal.

Doblo_safeline

Daimi Üye
ilk mesajimda ki egzozu takmak icin egzozun ucuna mi takacaz yoksa resimdekini sokup mu takacaz
mnw7x.jpg

TAYFUN35

Daimi Üye
ilk mesajimda ki egzozu takmak icin egzozun ucuna mi takacaz yoksa resimdekini sokup mu takacaz
mnw7x.jpg

egzoz ucu değil tam parça öyle o. Resimdeki gayette güzel bi egzoz markası ne bilmiorum ama aynı tipteki remus egzozlar hem şık hem tatlı bi sesi var. Aynıları farklı markalarda da var bizim araçlara uyuyor sorun çıkmaz. Benim araçta royalwolf performans egzozu takılı resimdekiparça olduğu gibi takılıyor diğeri sökülerek.

TAYFUN35

Daimi Üye
resimdekini düşünüyorsan biraz sesli olacaktır ama aracın dizel olduğu için çok fazla ses vermez sanırım. muayeneye egzozla 1 sefer girdim geçen yaz silenceri(susturucuyu) takıpda girmiştim yine sesi var ama adam anlayışlı çıkmıştı ama susturucuyu takmadan girseydim geçirmezlerdi arkadaşım susturucu ile gitti ona sök tak yaptırmışlardı egzozu muayenede şans bu işler ama tehlikeye atmamak için sök tak daha iyi olabilir.

20130303143145.jpg
benim egzoz böyle, orjinali söktüler bi güzel kapladım onu koydum bi köşeye lazım olursa kullanıcaz artık :)