DUSTER - MACAN KURTARMA OPERASYONU

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
http://www.arabam.com/otomobil-haberleri/sirketlerden-haberler/porsche-macan-i-dacia-duster-kurtardi/298271

Duster gerçekten başarılı bi araba şu arazideki başarısı herşeyi unutturuyor insana

Samed38

Saygın Üye
Benim kişisel görüşüm olarak: Tipi güzel değil bence yol tutuş sağlamlık konforda yok..Kullanmadım ama bindim

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
o araba dustera çektirilir mi be yahu.karizma fena gitmiş.:D

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
düz zeminde hacı murat bile çeker :) reklam kokuyor bence

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence dusterı yabana atmayın ben bolca kullandım gsyet başarılı hele fiyatına göre gerçekten güzel keyifli ve zevkli bi araba özellikle 4x4 ün süspansiyonu bağımsız gayet konforu yerindeki arazide çoğu jipten çok daha iyi zaten çoğu lüks jip şehir jipi arazide bişey beklemenin anlamı yok

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
Duster kullanmadım ama bikaçtane jip tecrübem oldu
Kia sorento
Kia sportage orta kasa 2008
Kia sportage güncel kasa 2012

Hepsiyle arazide dolaştık ettik çoğu takılıp kaldı ben dobloyla yanlarından geçtim :D Jip sözde ama şehirli jip ben napayım onu. Özellikle sorento hayvan gibi onda beklentim yüksekti ama yok araba gidemiyor arazide. Hepsi iyi hoş ama bir doblo değil :D

Duster ı ben merak ediyorum açıkçası ön tasarımı hoş ama arka o kadar güzel değil. İç tasarımı tam bi faciaydı ama sonunda düzelttiler onuda makyajla

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hanefi sorentoyu bende kullandım arazide bi toprak tepede takıldı orada benim için bitti birde aşırı zıplıyor resmen içinde uçuyorsun daha sonra ben aynı yerlerde d1 premio ile gittim ve geçtim hatta dedik doblo kalıra sorento ile çekeriz ama orento gidemiyor ki sorento arazidede hızlannca zıplıyor o yüzden bazı yerlerde çok yavaşlamak gerekiyor ayrıca o yazdığın 3 jipide duster arazide oynatır kesinlikle dusterın peşinden gelemezler dustra kullanmadan bende ön yargılı idim ama kullanıca hleki arazide kullanınca tüm eksi yanlarını unutturdu

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
tam bir rezalet...

arazi aracı sadece ve sadece land rover discoverydir.geri kalanlar kuru kalabalıktan ibarettir.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
şahsen arazi aracı için benim tek markam var GMC diğerleri fasa fiso. Türkiyede her nekadar bulunması zor bir marka olsada tek gerçek arazi odaklı markadır.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
tabi arazi aracı kavramı ayrı landrover falan onlar ayrı zaten onlarla tabikide dustere bir tutmam zaten tutamayız duster şehir jipleri arasında çok başarılı arazide sizi şaşırtır şu piyasada kendinden 2 kat daha pahalı arazi araçlalarına arazide nal toplatır bence bi test edin farkı hissedin ayrıca beline kadar suya girip içine su almaması da bence dusterın araziye girmek için geliştirildiğinin kanıtı

Samed38

Saygın Üye
Yurd dışında Chevrolet ve Ford un çok güzel ve başarılı jipleri var testlerini izlemiştim dillerinden anlamasamda :) Bi değer konuda arazi araçları için sert süspansiyon kullanmaları lazım ama bi çok kişide arazide kullanmııyor o yüzden çok sallıyor arazıde.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
şahsen arazi aracı için benim tek markam var GMC diğerleri fasa fiso. Türkiyede her nekadar bulunması zor bir marka olsada tek gerçek arazi odaklı markadır.

gmc'nin modifikasyonsuz halde şu alttakilere benzer bir tane arazi fotoğrafını bul...

gmc sosyete arabasıdır.5000 cc ve üzeri motorları normal seyirde km de 1 liradan fazla yakar.asfalfaltta gezer,kızlara hava atarsın ama arazide tırttır.awd den öteye geçemeyen çekiş sistemi göstermeliktir ve ihtiyacın olduğunda çoğu zaman işe yaramaz.

landrover discoverynin ana vatanı arazidir.araziye o kadar uyumludur ki asfaltta gördüğünde yadrıgarsın.2.5 litre td5 motoru bir ford minibüsten az yakar.hse paketi ve körük sistemi,sürekli konfor ve adaptif arazi özelliği sağlar.otomatik vitesi ve manuel 4wd sürekli dört çeker sisteminin yanında arazi ve çamur takviyeleri discovery'i neredeyse durdurulamaz kılar.shnorkel kiti ile 2 metrelik sudan geçer.şahsına münhasır özel üretim 3 tonluk wrangler vinci ile düz duvara tırmanmak discovery için sıradan bir iştir.frenleri binlerce kilometrelik kum pistlere bile dayanır.iniş ve çıkış eğim kontrol sistemleri ile inişlerde etkin bir şekilde durup,kalkışlarda sorunsuz kalkabilir.

discovery sahra çölünde engerek,serengeti nehrinde timsah,sibirya buzullarında kaplan olur.

FireFrost

Aktif Üye
benim bildiğim kadarıyla da yan olarak en fazla meyil alabilen markadır Land Rover *tup*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
raptor abi süper fotolar land rover ayrı bişey zaten diğerleri ile karşılaştırmak bile ynlış olur

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
Reklam kokuyor.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
Raptor abi ben fikrimi belirttim bu kadar hararet yapmana gerek yok............

Kendi kanaatim GMc idealdir ama land rover ulaşılabilirdir.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Raptor abi ben fikrimi belirttim bu kadar hararet yapmana gerek yok............

Kendi kanaatim GMc idealdir ama land rover ulaşılabilirdir.

fikrini istediğin gibi belirt ama benimle ilgili ifadelerini daha özenli seç.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
benim bildiğim kadarıyla da yan olarak en fazla meyil alabilen markadır Land Rover *tup*

raptor abi süper fotolar land rover ayrı bişey zaten diğerleri ile karşılaştırmak bile ynlış olur

landrover discovery sınıfında benzersiz bir araçtır.bizzat kullanmış birisi olarak söylemek isterim ki arazide discoveryden bir adım ötesi tanktır.