double din yardım

zealous

Yeni Üye
merhaba arkadaslar fiorino aracıma double din t aktım ama direksiyon kumandası devre dısı kaldı taktıgım unite destekliyo ama fiorino teyb baglantı semasına ihtiyacım var

TAHIR009

Yeni Üye
MERHABA ARKADAŞLAR BENDE DOBLO SAFALİNE VAR ORJİNAL TEYBİNİ SÖKÜP DOUBLE TEYP TAKICAM AMA ÇERÇEVE BULAMIYORUM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
*clap*

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
sizede merhaba..tanışırsak daha memnun olacağız..

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
lütfen öce kendinizi tanıtınız

ercansuer

Misafir
ya arkadaşım adam soru sormuş soruyla alakasız alakasız şeyler yazıyorsunuz ben burda hiç bir çözüme sonuç bulamadım ya

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kendinizi tanıtmadan sorunuza cevap almazsınız ilk mesajda önce kendinizi tanıtmalısınız

genc_guc

Daimi Üye
çok fazla bilgim yok ama douple ses sistemlerin de hiç bir aracın direksiyon kumandası çalışmaz bu benim bildigim
bir de cd çalar teyiplere bir kit takıp kumandayla kodluyor ve çalıştırıyorlar benim bildigim böyle

genc_guc

Daimi Üye
yanlış bilgi vermek istemem ama dedigim kit bu olması lazım
5tih_09a_u0.jpg

bu girişler varsa dene

5tih_55d_u0.jpg

Cihazınızda hem network (can-B-bus) hemde manuel girişler var (3-4 nolu kablolar) araçların %80'nin direksiiyon kumandası manuel olarak işletilir.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
ya arkadaşım adam soru sormuş soruyla alakasız alakasız şeyler yazıyorsunuz ben burda hiç bir çözüme sonuç bulamadım ya

ercan kardeş önce merhaba de nolur.tanıt kendını ne olur...parayla çalışmıyoruz selamla teşekkürle çalışıyoruz bunudamı çok göreceksin?
ne tarz bir çözümünüz var da burada sonuç bulamadınız:D?bulamadıysanız bir başlık açıp sordunuzmu?yapmayın Allah aşkına burası Türkiyenin en dolu doblo sitesi...motor elektrık kaporta aksesuar tuning modifikasyon vs vs vs her bir branşın en bilgili ustaları buradan soru cevaplıyor...ama siz dobloyu marstan alıp kanat taktıracaksanız bilemem...:D