dörtlü düğmesi çalışmıyor

Bekir ŞAHİN-Emta

Yeni Üye
Doblo
Adı
Bekir ŞAHİN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Satış danışmanı
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Tektonik gri
Aracım D3 kasa Doblo Bir kaç ay önce kalorifer ızgaralarıni temizlerken teybin altındaki ızgaraları asperox sıkarak temizledim sanırım alt kısımda bulunan dörtlü düğmesinin olduğu yere sıvı teması olduğu ilk zamanlar zor çalışan dörtlü düğmem artık hiç çalışmıyor bunun sebebi nedir göğsü söksem kendim halledebilir miyim yardımcı olursanız çok teşekkür ederim

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Dörtlü düğmesinin altındaki sivic elektronik kart zarar siz yapamazsınız iyi oto elektrikci yada oto elektronikciye gösterin

Bekir ŞAHİN-Emta

Yeni Üye
Doblo
Adı
Bekir ŞAHİN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Satış danışmanı
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Tektonik gri
Yunus hocam ön paneli teybi felan söktüm dörtlü düğmesinin olduğu kısım üst kısımdan su aldığı için oksitlenmiş japon yapıştırıcısınin spreyini kullanarak oksitlenen kısma sıkıp diş fırçası ile fırçaladım. Sonuç olarak çalışmaya başladı tekrar eski haline geldi. Video çekmeye vaktim olmadı ama yaklaşık olarak yarım saatimi aldı katta vesaire bir sıkıntı yok çok şükür siz de kolaylıkla yapabilirsiniz eliniz biraz yatkınsa tabii ilginiz için teşekkür ederim

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Yunus hocam ön paneli teybi felan söktüm dörtlü düğmesinin olduğu kısım üst kısımdan su aldığı için oksitlenmiş japon yapıştırıcısınin spreyini kullanarak oksitlenen kısma sıkıp diş fırçası ile fırçaladım. Sonuç olarak çalışmaya başladı tekrar eski haline geldi. Video çekmeye vaktim olmadı ama yaklaşık olarak yarım saatimi aldı katta vesaire bir sıkıntı yok çok şükür siz de kolaylıkla yapabilirsiniz eliniz biraz yatkınsa tabii ilginiz için teşekkür ederim
Rica ederiz efendim

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Yedek parça lazım olursa sponsorumuz evren yedek parçadan iste tak canavar gibi ömürlük olsun