dobloyu yükseltme yöntemi?

sword58

Yeni Üye
arkadaşlar 2005 d1 aracımı yükseltmem lazım ancak aracı jant büyülterek degilde jeeplerde oldugu gibi yükseltme kiti ile yükseltmek mümkünmü?araçta orjinal 14 inç jant var,16 inç taksam 5 cm fark eder bunu en sonunda yapacagım takoz olurmu bilmem ama olsada takoz istemem teşekkürederim.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bununla ilgili sistemler var araştırmak lazım ama bi bilen vardır

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
çevrenizde 4x4 sahipleri varsa onlarada sorun... *tup*

mygokhan

Daimi Üye
Yükseltme kitleri var ama doblo'ya uydurmak için bayağı bir çaba gerekir..Hemde maliyeti feci yüksek olur.

Yükseltme amacınız nedir?

SerCan

Saygın Üye
Arkadaşlar benim araçda daha önceki sahibi yükseltmis ama sadece arkayı anlamadm sizce önüde arka seviye getirebilirmiyiz ? veya indirme işleminde herhangi bir sorun olr mu ??

sword58

Yeni Üye
mygokhan tarafından yazılan metin:
Yükseltme kitleri var ama doblo'ya uydurmak için bayağı bir çaba gerekir..Hemde maliyeti feci yüksek olur.

Yükseltme amacınız nedir?

ben arabayla balık,mangal piknik vs biraz yoğun giderim zaten camur lastigide takacam.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
arkadaşım bu tip sistemler var...körüklü sistemler var ki ben yaptoracak olsam tercihim bu yönde olur.çünkü körüklü sistemlerde istendiği zaman araç yüksekliği elektronik olarak düşürülüp istendiği zaman elektronik olarak yükseltilebiliyor.

sabit olan sistemleri tavsiye etmiyorumaracın viraj dengesini katlediyor ve araçta en küçük manevrada bile deevrilme/takla atma eğilimleri başlıyor.