Doblo'mun aynasını mahvettiler..

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Ufacık parça 40 lira bu ne ya,

Tek tek parça hâlinde araç toplamaya kalksak, 10 araba parası edecek...

selcukan43

Daimi Üye
Yok ya orjinal değil.. Orjinal fiat yazıyo ama diğerinden farklı sanki.. Ama orjinaline 100 TL dediler :) abooo dedim.. hilmi sorma biraz devrik cümle kullanmışım :D dün aldım şimdi takacağım :D :D puhauhahuaa

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Ayna'nın kıymetini bil, bi daha göz kulak ol :D:D:D

kokplot

Onursal Üye
bu günleride duyacakmıydık beee.:) :D:D fıat ın çakma parçaları yarıyarıya ucuz. helal.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Çakma makma iş görüyor Abi bazı parçalar.

Her parçada orjinal olmayıversin.

Bir pandizot için 250-300 lira para değmez.

Yarım santimlik mdf, gerekli taşıma eğimli yapılırsa, değil 60, 120kg bile taşır.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Motoruda aslında basit bir düzenek, 30-35 lira fark ettirecek birşeyi yok.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
selçukan çok geçmiş olsun

selcukan43

Daimi Üye
teşekkür ederim abi saolasın.. Aldığım aynayı taktık babamla.. yanlız 90-100 km sürat yapınca ıslık çalmaya başladı çok sinirim bozuldu indim biraz yumrukladım plastikleri dandikmiş biraz oynadım falan şimdi ses kesildi :D

kokplot

Onursal Üye
aga ne ayna davasıymış. bu arkadaş bir ayna dedi benim konum ve coğrafi durumum ile ilgili olarak gerekli yardımda bulunamadım. en yakın sanayi 850 km uzakta abicim bize. buradan oraya kadar sanayi var saymıyorum, çeşit ve bolluk olmuyor. tekel çalışılıyor. ister al ister alma hesabı.

buraya çakma larında orjinallerinde parça sorulabilecek linkleri bir köşeye atmak lazım aslında.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Abi biz yollarız Sana :D Sen parça adı ver kâfi :D

aalp

Azimli Üye
Bu sabah okula giderken birden bi ambulans peydah oldu soldan geldi, ben sağa geçerken birden sağa girip bizim aynayı aldı götürdü. onda bişey yoktu siren çalınca acil hasta var zannettim bende devam et dedim ama ayna gitti. Elektrikli olanından bir tane alacam birazdan gidip. Okulda ki elektrik hocaları ile söktük geri kalan parçaları. İşin asıl kısmı olur kaza bir yerler değişir önemli değil ama ben durdum kazadan sonra baktım ambulansta kimse yoktu yani hasta olmadığı ve acil işi olmadığı halde eleman siren çalıp sağlı sollu trafiği yardı gitti, birde afra tafra yapıyor.

geremy

Onursal Kurucu
aalp tarafından yazılan metin:
Bu sabah okula giderken birden bi ambulans peydah oldu soldan geldi, ben sağa geçerken birden sağa girip bizim aynayı aldı götürdü. onda bişey yoktu siren çalınca acil hasta var zannettim bende devam et dedim ama ayna gitti. Elektrikli olanından bir tane alacam birazdan gidip. Okulda ki elektrik hocaları ile söktük geri kalan parçaları. İşin asıl kısmı olur kaza bir yerler değişir önemli değil ama ben durdum kazadan sonra baktım ambulansta kimse yoktu yani hasta olmadığı ve acil işi olmadığı halde eleman siren çalıp sağlı sollu trafiği yardı gitti, birde afra tafra yapıyor.

plakasını alsaydın keşke
lüzümsuz siren açmak ceza gerektirir.

aalp

Azimli Üye
abi ben uğraşmak istemedim birazda adam biraz çirkef bişeye benziyordu sabah sabah varsın işine gitsin dedim. Bu arada aynanın yenisi 75 tl imiş

geremy

Onursal Kurucu
dün nette ayna fiyatlarına baktım çok farklı fiyatlar var*hmm*

aalp

Azimli Üye
Hepsiburada da krom kapaklı vardı bir tane çifti 125 tl idi ama tutmadım pek. Diğer yedek parça sitelerinde 90a kadar çıkıyordu. Bizim yedek parça satan arkadaşta 75'e tekini getirtiriz deyince uygun gibi geldi aldım:)