dobloma sürtmüşler

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
hafta içi dobloma kavşakta sürtmüşler.
nasıl geçebilir pasta cila ile keçermi?

1bxg2.jpg

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Cok derin gozukmuyor...once sentetik tinerle bir sil bakalim.....sonrada cikmazsa ince bir pasta yaparsin....

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
saol baki abi deniyicem.

mali kacar

Azimli Üye
Tepki
0
arkadaşlar sentetik değilde selülozik tiner ile simek daha iyi olmazmı?sentetik tiner boyayı incelterek zarar verebilir diye biliyorum.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
berat geçmiş olsun güzelce pasta ile sil ardındanda cila yap hiç bişey kalmaz

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
geçmiş olsun berat..

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
önce o bölgeyi iyice bir fırçayla yıkayıp temizleyin.sonra astara kadar giden çizikleri rotüşleyerek kapatın.iyice kuruduktan sonra (en uygunu bir gün bekledikten sonra)iyi bir oto boyacıda rotüşlenen bölgeyi 3000 grid su zımparası ile zımparalatın.(bu işi siz yapmayın.arabayı boyalık etmeyin.)en son polisaj makinesiyle güzelce pastalatın.hiç bişey kalmayacak!

göçük yoksa sorun yok...boya onarımında sınır tanımıyoruz.yeterki biraz boya olsun

S@MeT38

Saygın Üye
Tepki
1
RAPTOR tarafından yazılan metin:
önce o bölgeyi iyice bir fırçayla yıkayıp temizleyin.sonra astara kadar giden çizikleri rotüşleyerek kapatın.iyice kuruduktan sonra (en uygunu bir gün bekledikten sonra)iyi bir oto boyacıda rotüşlenen bölgeyi 3000 grid su zımparası ile zımparalatın.(bu işi siz yapmayın.arabayı boyalık etmeyin.)en son polisaj makinesiyle güzelce pastalatın.hiç bişey kalmayacak!

göçük yoksa sorun yok...boya onarımında sınır tanımıyoruz.yeterki biraz boya olsun
*clap**clap**clap*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
RAPTOR tarafından yazılan metin:

bu işi ben denedim sonuç mükemmel oldu

onurergin

Aktif Üye
Tepki
2
Yeni başlık açmak istemedim burdan sormam uygun olur sanırım. Arkadaşlar aracın muhtelif yerlerinde ebat olarak küçük ama pasta cilanın gidermiyeceği çizikler mevcut. Birde yer yer toplu iğne başı kadar küçük paslanmalar var boya kalkmış pas tutmuş. Rotuş yapmak istiyorum fakat bu paslı bölgelere direk rotuş boyasını mı sürmeliyim yoksa önceden yapılması gereken birşey varmı ? RAPTOR ustanın rotuş işleminden sonra zımpara ve pasta tahminen ne kadara mal olur ? ve rotuştan sonra bunları yapmak şart mı ? bu konularda bilgilendirirseniz memnun olurum.

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
onurergin tarafından yazılan metin:
Yeni başlık açmak istemedim burdan sormam uygun olur sanırım. Arkadaşlar aracın muhtelif yerlerinde ebat olarak küçük ama pasta cilanın gidermiyeceği çizikler mevcut. Birde yer yer toplu iğne başı kadar küçük paslanmalar var boya kalkmış pas tutmuş. Rotuş yapmak istiyorum fakat bu paslı bölgelere direk rotuş boyasını mı sürmeliyim yoksa önceden yapılması gereken birşey varmı ? RAPTOR ustanın rotuş işleminden sonra zımpara ve pasta tahminen ne kadara mal olur ? ve rotuştan sonra bunları yapmak şart mı ? bu konularda bilgilendirirseniz memnun olurum.

Sorunuzun cevabini detayli olarak ....uzman doktor raptor usta verecektir......bir saat icinde sitede olur....