DOBLOLARIMIZA YAPTIRDIĞIMIZ AKSESUARLAR

GemLikLi

Daimi Üye
Tepki
2
benim burda sıkıntı olmaz herhalde oğuz senelerce filmli gezdim kimse birşey ama arada cadde üstü cevırmelerde goruyorum şahinlerden söktürüyolar zorla sonra ceza yazıp yolluyolar men edileni daha duymadım bizim burda
abi gökhanla mustafa mehmet onları bılırsın heralde gokhanla mustafa palio mehmet tipo var gokhanla mehmetı egzozdan men ettıler trafıkten subutay etti :D mustafayıda fılmden men ettıler 1 gun fılmlerı söktü gıttı meni kaldırdı ertesi gun on cam bile 3 numara film :D sen asagılara ın takıl bıraz benle bak kactane araba trafıkten men edılmıs ogrenırsın bız dolunayın fıestayla carsı meydanına egzoz acık ınemıyoz ergun dur dedı durmadık 154 lıra ceza geldı ondan ıkı hafta sonra celal bayarın orda trafık connect dur dedi yıne durmadık 354 lıra daha yedık 154'ü 114 olarak odedık 354 lırayıda benım patron subutaya ıptal ettırdı subutay sız ne bıcım adamsınız hıc korku yokmu sızde dıyo egzozunuz bagırıyo camlarınız fılmlı sisler acık muzıgın sesı acık ve en onemlısı ehlıyetınız yok nasıl bı yurek var sızde boyle gezıyonuz dıyo :D

benım dobloya yaptırdıgım aksesuarlar anlatmak roman olur :D
cam fılmı + komple krom kıtten arka tamponun altındakı ek ıle stop cercevesı harıc 450 lıraya yaptırdm onlara gerek yok zaten ve sımdı panjurdakı kromu soktum arac boyle

kare plaka bastırdım 35 tl muhursuz
farları boyatmak 100 tl bız kendımz boyadık bana 10 lıra malıyetı oldu :D
far sis xenon 260 tl
koltuk kılıfları 150 tl

stoplara kırmızı folyo 10 tl folyo aldm kendım cektım :D

performans sılıncerlı egzoz taktım 100 lıraya aldım bedavaya patrona taktırdım :D

arka plakanın oldugu yere sıyah folyo cektık bedavaya aldım folyoyu :D
fıat logolarına kırmızı folyo cektık o folyoyuda beles aldm :D
arka cama hayallerımız vardı yazdırdım onuda beles yazdırdm :D
amerıkan sınyallerı herkes 70 lıraya alıyodu ben toptancıdan 15 lıraya aldım kendımız bagladık :D
yukardakı resmlerde gorebılırsınız fotosunu :)
ses sıstemı 3 kere yaptım bırınde malıyetı 300 lıraydı dıgerınde 350 lıra dıgerınde 1.500 tl :D 350 tlyı gerı verdım aldıgım adama 1.500 tl olanıda gerı verdım 300 tl olanıda sattım :Dsuan teso yok
usb calar teyp var navıtech onun resımlerı dıger pcde
baba korna aldım 65 tl taktırdım 50 tl sonra onu sattım 30 tlye kazık yedık :D sımdı ferrarı korna var 20 tl :D
sılıncerı takmadan once 3 kere egzoz ucu deıstırmıstım ruzgar sesı almak ıcın onlarada bı 80 tl gıttı :D
sımdılık bunlar aklıma geldı hatırlarsam yazarım :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
maşallah

uğur sizin oralardada ceza yazıyormuş bak

mystan45

Daimi Üye
Tepki
30
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
Siyah
cam rüzgarlıkları 55 TL

Ortopedik d3 koltuk kılıfı 150 TL

Birde bagaj havuzu aldım 75 TL ye onun fotoğrafı şu anda yok isterseniz yüklerim.

yükleyebilirseniz sevinirim bende düşünüyorum.cam rüzgarlıklarını çift taraflı bantlamı tutturuyorsunuz.onlar kaç tl tuttu?

Buda bagaj havuzu çok kullanışlı çok işe yarıyo tavsiye ederim...
cam rüzgarlıklarında bant zaten vardı bize sadece arabaya yapıştırmak kaldı.arkalarla birlikte takımı 55 TL.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
cam rüzgarlıkları 55 TL

Ortopedik d3 koltuk kılıfı 150 TL

Birde bagaj havuzu aldım 75 TL ye onun fotoğrafı şu anda yok isterseniz yüklerim.

yükleyebilirseniz sevinirim bende düşünüyorum.cam rüzgarlıklarını çift taraflı bantlamı tutturuyorsunuz.onlar kaç tl tuttu?

Buda bagaj havuzu çok kullanışlı çok işe yarıyo tavsiye ederim...
cam rüzgarlıklarında bant zaten vardı bize sadece arabaya yapıştırmak kaldı.arkalarla birlikte takımı 55 TL.

teşekkürler.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bagaj havuzu güzel olmuş bizim bagajdada koltukların altına kadar vinleks yayılı çok koruyor arabayı

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
6 sene filmli gezdim hiç kontrolde sormadılar walla dostum ama benim filmler kap kara değildi baktığın zaman içerisi gözüküyodu

ama kardeşim siz hakkediyosunuz son ses müzik egzos bağırıyo camlar kapkara pati üstüne pati böyle bende kullansam bende yerim cezayı arabayı alam çektiricem film bakalım görücez

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
6 sene filmli gezdim hiç kontrolde sormadılar walla dostum ama benim filmler kap kara değildi baktığın zaman içerisi gözüküyodu

ama kardeşim siz hakkediyosunuz son ses müzik egzos bağırıyo camlar kapkara pati üstüne pati böyle bende kullansam bende yerim cezayı arabayı alam çektiricem film bakalım görücez
senin filmlerde herhalde bizim filmler gibi 1 numara :)

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
olabilir kardeşim numarasını bilmiyorum ama

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bende toplam 7 yıl filmli gezdik hiçbir sorun olmadı ama bu aralar çok taktılar

mahogany74

Azimli Üye
Tepki
2
mehmet mistan güzel olmuş doblonuz maşallah ALLAH kaza bela vermesin

uğur brnde yaptıracaktım ama 170 lira ceza ve trafikten men ediyorlar o yüzden yaptırmam trafikten men işi çok uzun iş çok uğraştırıyorlar birdaha muayne falan o yüzden vazgeçtim böylede havalı

ceza 154TL ama otopark ücreti ve trafik şubesine git gel yol masraflarını sayarsak 170i geçer :D

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
bende toplam 7 yıl filmli gezdik hiçbir sorun olmadı ama bu aralar çok taktılar

bende en açık renklisini yaptırırım kardeşim bi sıkıntı olmaz

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
inşallah sorun olmaz

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
inşallah kardeşim sadece sabutay diye bir polis var ondan tırsıyorum adamın kendine bile ceza yazdığını filan duymuştum daha önce benim amca oğlunada iki kez yazmıştı taktımı kafayı bırakmaz öyle bir adam

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ooo siz polisleri bile tanıyorsunuz bence yaptırma böylede havalı ama hakikaten camlar siyah olmasa yaptırıdım bende iyiki karartılmı cam var

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
ooo siz polisleri bile tanıyorsunuz bence yaptırma böylede havalı ama hakikaten camlar siyah olmasa yaptırıdım bende iyiki karartılmı cam var

oo hepsini tanıyoz 3 tane sıvıl polis benim akrabam zaten diğer bütün polislerde bizim derneğinb kahvesine takılıyo ordan tanıyorum birazda o yuzden rahatım bir seferinde ters şerit yuzunden polis ceza yazıcam adresıne yollucam plakanı aldım dedi gitti hemen sivil polis nurettin abiyi aradım söyledim halletti o yuzden rahatım yani biraz

GemLikLi

Daimi Üye
Tepki
2
abi sizin ordakı dernek mezarlıgın altındakı ahmet surendekı dernekmı yoksa memurlar orda cok takılıyo :D sabutay amcamız bızı cok ıyı tanır dolunayı fılan gordumu dık dık bakıyo bıde redkit :) bize suan tamamen takmış durumdalar allah sonumuzu hayretsın :D

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
yok bizim kahve orhangazi caddesinde çifte kahvelerin karşısındaki ara sokakta tüm sivil ve resmi memurları belediye zabıtalarını orada bulabilirsin :D

safako

Azimli Üye
Tepki
0
Tuvtürk muayenesinde verilen evrakta ve girdikleri sistemde araçta film uygulaması vardır ibaresi oldumu, sanırım artık tescil şube kayıtlarınada geçiyor ve hem trafik polisi çevirdiğinde, hemde tescil şubede ruhsatla ilgili işiniz olduğunda tekrar filmleri söktürüp muayene yaptırmanız gerekiyor.

Geçen sene bir araç aldım. Camlarında sanırım 1 numara dediğiniz açık renkli film vardı ve herhalde daha önce ya ceza yedi kayıtlara geçti, yada bahsettiğim gibi muayene sırasında kayıt altına alındı. Aracın satışını noterden yaptım, plaka İstanbul dışı olduğundan 34 yapmak için tescil şubeye gittim, sistemde araçta film görünüyor muayene istasyonuna gidip filmleri söküp olmadığına dair tespit yaptır öyle alabilirsin ruhsatı demişlerdi. Bende aynen filmleri söktüm, muayene istasyonuna gittim, sadece tespit değil film uygulamasından gelindiği için aracın muayanesi olduğu halde tekrar muayane yaptırmak zorunda kaldım. Ruhsatımıda daha sonra tescil şubeden ek-1 belgesi ile yapılan muayeneyi belgeledikten sonra verdiler. Bu sebeple artık filmden uzak duruyorum.

Dilerim siz film uygulaması yaptıran arkadaşlarda tescil şubeden aynı işlemlere maruz kalmazsınız.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
evet trafikle ilgili işiniz olsun trafik söktürüyor bizim d2 de ruhsat mühür yeri bitmişti muaynedeki akıl verdi filmleri sök öyle gir muayneye zaten trafikte söktürecekler uğraşma dedi bende söktüm öyle gittim trafikten ruhsatı aldım yine gidip film yaptırdım:D