Doblo Doblo Tavsiye

CEM SEYLAN

Yeni Üye
Aracım Yok
Adı
CEM SEYLAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Aracım Yok
HERKESE MERHABA ARANIZDA ÇOK YENİYİM BENİ KABUL ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ve DOBLO ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM MAXIMUM BÜTCEM 45.000 ve KAFAMA TAKILANLARI SİZ TEAM DOBLO AİLESİNE SORMAK İSTİYORUM EN GÜVENİLİR BİLGİYİ BURDAN ALACAĞIM YILLIK 10-15 BİN KM YAPIYORUM
45,000 BÜTÇE İLE OTOMOBİL RUHSATLI OLMAK ŞARTI İLE HANGİ KASA ALINIR
1- BENZİNLİMİ-DİZELMİ
2-1,3'MÜ 1,9'MU
3-OTOMOBİL RUHSATLI OLDUĞU TAKTİRDE KIZILAY ULUS GİREBİLİRMİYİM İZİN BELGESİ GEREKİRMİ
4- İZİN BELGESİ ALACAK OLSAM NE ŞEKİLDE ALABİLİRİM

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE DOBLOYLA ALAKALI HİÇ BİR BİLGİM YOK

FurkannC

Daimi Üye
Doblo
Adı
Furkan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Kızılay ve ulusa D3 Combi kamyonet ruhsatlı ile giriyorum ben, daha bir kere bile durdurup sormadılar.

kadire

Daimi Üye
Doblo
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Meslek
teknisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
HERKESE MERHABA ARANIZDA ÇOK YENİYİM BENİ KABUL ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ve DOBLO ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM MAXIMUM BÜTCEM 45.000 ve KAFAMA TAKILANLARI SİZ TEAM DOBLO AİLESİNE SORMAK İSTİYORUM EN GÜVENİLİR BİLGİYİ BURDAN ALACAĞIM YILLIK 10-15 BİN KM YAPIYORUM
1- BENZİNLİMİ-DİZELMİ
2-1,3'MÜ 1,9'MU
3-OTOMOBİL RUHSATLI OLDUĞU TAKTİRDE KIZILAY ULUS GİREBİLİRMİYİM İZİN BELGESİ GEREKİRMİ

Merhaba şahin- doğan 30-40 bin tl olduğu bu zamanda 45.bine doblo bulabilirsen neâla hemde otomobil ruhsatlı inşallah bulursun aman dikkat et araç alayım diyede hurda araç alma

onurustaoglu41

Daimi Üye
Doblo
Adı
Onur USTAOĞLU
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
1- BENZİNLİMİ-DİZELMİ
2-1,3'MÜ 1,9'MU

O fiyatlara temiz bulmak sıkıntı olabilir.
Ticari olarak iş yapmicaksaniz bir belgeye ihtiyacımiz bulunmuyor.
Ticari olarak iş yapacaksanız işler değişir

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Merhaba,

bu fiyata otomobil ruhsatlı doblo bulmanız imkansız diyebiliriz. Ticari bile bulsanız temizi zor olur. Malum piyasa çok kötü durumda şuan.
O fiyatlara jtd ya da benzinli yerine 1,3 multijet bulunabilir ve tavsiyemdir
Aracın otomobil olmasından ziyade ticari olup olmaması önemli kızılay için.
Yeni src belgesi gerektirecek bir iş yapıyorsanız bu konuda kısıtlama var ama gel gelelim ben ve üyelerimiz kaç kere girip çıkmakta 1 kez bile durdurulup ceza yiyen görmedim 12 yıldır.

Cebrail58

Yeni Üye
Doblo
Adı
Cebrail
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Selamun aleyküm abiler d3 almayı düşünüyorumda 1.3 mü alayım sizce yoksa 1.6 mı daha doğrusu 1.6 almak istiyorum ama piyasaya bakıyorum 1.3 ler daha fazla 1.6 ların olumsuz yönleri nelerdir cevaplarsanız sevinirim

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
1.6 nın masraflı oluşu ,parça ve bakım masrafı daha çok.Performans isteyen biri değilseniz ağır yükte taşımıyorsanız 1.3 işinizi fazlasıyla görecektir.

kadire

Daimi Üye
Doblo
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Meslek
teknisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Selamun aleyküm abiler d3 almayı düşünüyorumda 1.3 mü alayım sizce yoksa 1.6 mı daha doğrusu 1.6 almak istiyorum ama piyasaya bakıyorum 1.3 ler daha fazla 1.6 ların olumsuz yönleri nelerdir cevaplarsanız sevinirim
1.6 alacaksan çok düşük km yada sıfır almanı tavsiye ederim 1.6 nın avantajı motorunun gücü başka avantajı yok 😀motor aksam parçaları işçiliği 1.3 lere göre nerdeyse 3 katı 1.3 iyidir az yakar parça fiyatı uygun işcıliği uygun seni üzmez motoru iyiyse yağ bakımını düzgün yaparsan kmlerce binersin hız ve yük konusuna gelincede çok rahat 140/150 km leri görürsün zaten bu araçla yuksek hizi tavsiye etmem yük tasimadada iyidir kisacasi 1.3 candir