Doblo Sis Far

Acros

Azimli Üye
Bizim dobloda sis farı yok nasıl taktıra bilirim maliyeti ne kadar olur bilgi verirseniz sevinirim

geremy

Onursal Kurucu
bir ara servisler 300 tl istiyordu.
sanayide işçilik dahil 100 tl halledilir.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
çokmuş walla çıkmacılardan alıcan sanayide yaptırıcan daha ucuz olur :D

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Orjinallrini servisten başka yerde bulamazsınız. Piyasada ve internette satılanlar yan sanayi ve camları çok çabuk kırılıyor. Orjinalde sis farlarınız yoksa bunun için gerekli Elektrik tesisatınız da yok. Herhangi bir elektrikçi bunun için göğüsteki boş düğmelere orjjinal gibi düğme koyamıyor. açıkcası uydurmasyon yapılıyo. En kralı paraya kıyıp servise taktırmanız. Ben yan sanayi aldım Ama hala tesisat yok. şuan için aksesuar duruyorlar.

geremy

Onursal Kurucu
Ekrem tarafından yazılan metin:
Orjinallrini servisten başka yerde bulamazsınız. Piyasada ve internette satılanlar yan sanayi ve camları çok çabuk kırılıyor. Orjinalde sis farlarınız yoksa bunun için gerekli Elektrik tesisatınız da yok. Herhangi bir elektrikçi bunun için göğüsteki boş düğmelere orjjinal gibi düğme koyamıyor. açıkcası uydurmasyon yapılıyo. En kralı paraya kıyıp servise taktırmanız. Ben yan sanayi aldım Ama hala tesisat yok. şuan için aksesuar duruyorlar.

*hmm*

filizcima

Daimi Üye
bendede yoktu taktırdım ıscılık dahıl 100 lıraya acelem vardı gogse monte ettırmedım ay*tup*aklarıma yakın bıyerde bı anahtar baglattım sorunu sımdılık hallettım ılerleyen benım bol vaktımın oldugu zaman gıdıp gogse aldırıcam.

tr_badboy

Daimi Üye
d1 de orjinalinde farın altında sis farı oldugu için tampona sis kablosu cekmk hiçbirsey degilde d2 lerde sıkıntı

sec28

Yeni Üye
arkadaşlar bende sis farı dusunuyorum sanayıde buldum sarı camlı 70 liraya aldım montasını kendım yapıcam.bı fıkır gogusluge ek dugme taktırmaktansa arka sis lambası dugmesını tetıkleme dugmesı olarak kullanıp araya bı role gırılerek orjınal bı gorunum saglayabılırız arkadaslar..

safako

Azimli Üye
Ben D3 aracı sipariş ederken, sis farı isteğimi belirttim teslimden önce serviste taktılar ama arka sis düğmesine bağlamışlar hiç işime gelmedi. Bakım için servise gittiğimde ayrı düğme yaptıracağım. Fiyat olarakta 250- tl ödedim.

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
arkadaşlar bende sis farı dusunuyorum sanayıde buldum sarı camlı 70 liraya aldım montasını kendım yapıcam.bı fıkır gogusluge ek dugme taktırmaktansa arka sis lambası dugmesını tetıkleme dugmesı olarak kullanıp araya bı role gırılerek orjınal bı gorunum saglayabılırız arkadaslar..

Lütfen Kendinizi Tanışma Bölümünde Tanıtınız Aksi Halde Soru ve Sorunlarınıza Cevap Verilmeyecektir...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
d1 lerde hepsinde vardı.d2 ve d3 lerde hepsinde yok işe yarayan önemli şeyleri hepsine koy parasını al kardeşim ya.fiat ın bu huyu kötü çoğu şey opsiyonel.premio araç alıyorsun en full sözde ona bile bir dünya opsiyonel özellik koyuyor.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
yanlışın var abi her d1 de sis yok örneğin bende yok ama 20 tl ye açtırıcam

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
nasıl yok be beratcım. var hepsinde. yoksa biz mi yanlış biliyoruz acaba ama ben hepsinde var biliyorum.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
d1 lerde hepsinde vardı.d2 ve d3 lerde hepsinde yok işe yarayan önemli şeyleri hepsine koy parasını al kardeşim ya.fiat ın bu huyu kötü çoğu şey opsiyonel.premio araç alıyorsun en full sözde ona bile bir dünya opsiyonel özellik koyuyor.

*tup* aynen katılıyorum abi.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
yanlışın var abi her d1 de sis yok örneğin bende yok ama 20 tl ye açtırıcam

berat nasıl yok sis farı d1 lerde farın içinde farın sol altında sinylin yanında

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
basbaya yok abi bkz:
c165v.jpg

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
bi yaşıma daha girdim iyi mi :)

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
ilk başta bende şaşırdım ama olsun yeri varya yeter bi kablo tamamdır kendim çekerim ama daha da beter ederim diye korkuyorum o yüzden yaptırıcam bi zaman