DOBLO SES İZOLASYON UYGULAMASI

murat meral

Yeni Üye
arkadaşlar doblo 1,6 premio sahibiyim.aracıma ses izolasyon uygulaması yaptırdım.sizlerede tavsiye ederim..

murat_t2.jpg

murat_2_t2.jpg

murat_3_t2.jpg

TAYFUN35

Daimi Üye
Bu nasıl bi uygulama daha detaylı bilgi verebiliseniz bizim için daha iyi olur fiyatı nedir nasıl uygulanır?

murat meral

Yeni Üye
arkadaşı uygulama ile fotolarım var .fakat bazılarını yükleyemedim.site yöneticisi onay verdikten sonra yüklenir herhalde.uygulamadan bahsedecek olursam ;fiat la ilgli bir kaportacı ustabaşı arkadaşım var.onun yardımlarıyla yaptım..öncelikle çamurluk içindeki davlumbazlar söküldü.daha sonra çamurlukların iç kısmı ve davlumbazların dış kısmı btm bitüself denilen malzeme ile ısıtılarak kaplandı...daha sonra davlumbazların lastiğe bakan yüzeyine pütür denilen malzemeden bir kaç kat uygulama yaptık.davlumbaz içinde kauçuk bir tabaka oluşturuyor.bu pütür..btm bitüself denilen yalıtım bandı kaportaya yani çamurluğun iç kısımlarına ısıtılarak fön makinası ile yapıştırıldıktan sonra ...kendinden yapışkanlı termaflex sünger( dış yüzeyi alüminyom folyo kaplı) tekrar kaplama yapıldı.ön arka çamurluk içleri..
daha sonra dvalumbazlara yapılan pütür uygulaması kuruduktan sonra davlumbazlar yerlerine takıldı.
arka bagaj bölümü ve bagaj içindeki yan plastik kaplamalar ayrıca bagajın alt kısmı komple sökülüp terma flex yapışkanlı sünger uygulaması yapıldı...
bir sonraki hafta arka , ön koltuk altları ve kapı içi yapışkanlı termaflex sünger uygulaması yapacağız..daha bitmedi yaniii

sizlerede tavsiye ederim....gercekten seste yumuşama yani ses in sertlik düzeyine baya bi azalma oldu...

murat meral

Yeni Üye
fotoğrafları sizlerle paylaşmak isterim...fakat siteye yükleyemiyroum bir türlü olmadı...isteyenlere mail atabilirim..fotoğrafları sizler yüklersiniz artık..ben açıkçası beceremedim..gibi.,

murat meral

Yeni Üye
mail adresim: muratmeral07@hotmail.com

ayrıca kaportacı ustabaşımdan da bu izolasyon uygulaması ile ilgili olarak bilgi alabilirsiniz..kendisi bu konuda baya bi uzmanlığı var..

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
[fpnotice=info]Fotoğraflar tarafımdan yüklenmiştir...

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli