Doblo renkli Kadran gösterge

commodoreb

Azimli Üye
Arkadaslar orjinal kadranlarınızı renklendiriyoruz istege gore renkli yapabiliriz.. daha bugun yaptıgım aracın resımlerini paylaşıyım hosunuza giderse yardımcı olurum
big_31190736tmo.jpg

big_31190736l0s.jpg

garaj61@hotmail.com.tr tlf: 0537 734 50 25 veya siteden mesaj atarakda ulaşabilirsiniz..

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
peki şunu soruyum kadran renklendirilecek fakat kadranın üstü mavi alt kısmı kırmızı olacak olabilirmi... yani kadran 60 dediğinde 60'ın altı kırmızı olacak veya 80 olunca 80'in altı kırmızı olacak... aynı şekilde devir kadranıda böle olacak...

Akineton

Azimli Üye
AlperAkbiyik tarafından yazılan metin:
peki şunu soruyum kadran renklendirilecek fakat kadranın üstü mavi alt kısmı kırmızı olacak olabilirmi... yani kadran 60 dediğinde 60'ın altı kırmızı olacak veya 80 olunca 80'in altı kırmızı olacak... aynı şekilde devir kadranıda böle olacak...

bu süper fikir dijital kadranlar gibi olur ama uygulanabilir değil. bizim kadranlarımızın arkasında sabit bir aydınlatma var, böyle olabilmesi için ibre ile birlikte kadranın arkasında hareket eden ışığı ayarlayan bir sistem olması lazım.

commodoreb

Azimli Üye
arkadasın dedigi dogru arkadaslar arkasında yuvar yapmıslar her ibrenın arkasına ordan komple kadran aydınlanıyor sizin istediginiz indigo kadranlar komple gosterge yanıyor benım yapabilecegim istersenız ekranınızı kırmızı yaparım digital ekranı ve gostergeleri yardımcı olurum size garaj61@hotmail.com.tr ekleyın haberleşelim izmirdenım

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
ben bu sistemi bi audi'de gördüm çok güzel gözüküyor ama ondaki ışıklı değil kırmızıydı ve kadran kalktıkça kırmızının tonu artıyordu...

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
valla harika olmuş ustam bravo bende uyuz oluyodum sarı ışıklara :)

driver68

Azimli Üye
Arkadaşım merhaba bu kadran renklendirmenin bize maliyeti ne kadar acaba birde benim aracım yeni kasa doblo ve dijital klima var, düğme ışıklarıda turuncu ( direksiyon kumandaları,klima ekranı, ayna kontrol, cam düğmeleri, star stop ve asr düğmesi, orta konsolda bulunan 6 düğme ) bunların hepsini mavi yapabilecezmi yaparsak neye mal olur senden bilgi bekliyorum . iyi günler

driver68

Azimli Üye
kusura bakma sormayı unuttum ben istanbuldayım zannedersem sen izmirdesin farzedelim ben bunları söktüm sana kargoladım kargonun sana gelmesi 1 gün bana dönüşü 1 gün etti 2 gün sende işlemi kaçgün sürer vereceğin bilgi şimdiden teşekkürler

safeline

Aktif Üye
gerçekten çok güzel olmuş wolsvogen kadranının rengine benziyo sizcede öyle degilmi bunu biz kendimiz uygulaya biliyormuyuzz yani sizyapsanız biz taksak gibbi

commodoreb

Azimli Üye
izmirde iseniz 50 liraya ben soker yapip tekrar montajını yaparım ortalama işlem 2-3 saat sürüyor temiz işçilik güzel iş.. şehir dışı 40 liraya yapıyorum kargoyu yolluyorsunuz dedigim gibi 2-3 saatte yapıp iş durumuna gore
%70 aynı gün içersinde kargoya veriyorum daha detaylı bilgi için 0537 734 50 25 arıyadabilirsiniz siteden konuda yazabilirsiniz

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
commodoreb tarafından yazılan metin:
Arkadaslar orjinal kadranlarınızı renklendiriyoruz istege gore renkli yapabiliriz.. daha bugun yaptıgım aracın resımlerini paylaşıyım hosunuza giderse yardımcı olurum
big_31190736tmo.jpg

big_31190736l0s.jpg

garaj61@hotmail.com.tr tlf: 0537 734 50 25 veya siteden mesaj atarakda ulaşabilirsiniz..

hakkaten muhteşem.ama cd çalar ekranı ve düğmelerde (ayna ayar v.s.) mavi olmazsa uyumsuz görünebilir.

commodoreb

Azimli Üye
bu yaptıgım araç 2009 idi ekranli cd caları vardı gerek kalmadı ona ama isteyen arkadasimiza onlarıda deiştiririz onemli deil arac sahibi nasıl isterse :) eyw adminim bu arada bende trabzonluyum boztepe

commodoreb

Azimli Üye
güncellere devam :=)) yeni düşüncesi olan varmı arkadaslar baska ne yapabiliriz doblolarımıza

anil-bulut

Aktif Üye
merhabalar bende gerçekten çalışmanızı çok beğendim bu çalışma yapılırken kesme biçme vs gibi şeyler oluyormu birde kadran ışıklarını ışık ayar butonundan kontrol edebiliyormuyuz benim istediğim kadranlar aynı yaptığınız gibi mavi dijital gösterge paneli audilerdeki gibi kırmızı ışık siyah yazılar klima kontrol panelindekiler ve kapıdaki cam açma kapama butonlarının da audideki gibi kırmızı olması bu şekil olabilirmi beni bu konu hakkında aydınlatabilirmisiniz istediğim aynı wolkswagen eski passatlardaki gibi

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
arkadaşım bu katran göster.gesi için illa götergeler sana ulaşmasımı gerek gerekli ekipmanı bize sen göndersen üçreti karşılıgında biz yaptırsak.mümkünmüdür. zormu bu işlem?

Abdus_05

Yeni Üye
Premıo 2007 . abıcım katılıyorum sana ıyı dedıın :D:D bak abıı gondermem dıosann trabzona gelcemm ugrastırma bızı :D

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız