Doblo Doblo multimedya android teyp

Karahanlı

Aktif Üye
Doblo
Adı
Ali yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Arkadaşlar s.a

D4 kasa doblom için geri görüş kamerası baglayabilecegim bir double teyp arayışı içerisine girdim..ben Piranha gibi 300 400 TL bir double teyp alıp birde çerçeve alıp 500 TL işi bitireyim diye düşünüyor iken çevremdeki bazi dostlar kafamı çok karıştırdı..paranı çöpe atma diye.. OEM diye geçen android teypleri önerdi 2 gb ram 16 GB hafizali olan ürünler 1800 TL 2500 TL arasında değişiyor fikriniz nedir ?

Bazı android teypler tuşlu DVD girişli orjinal teyp çok benziyor görüntüsüsu 7 inç

Bazı modeller ise orta konsol ile beraber komple değişip üzerinde hiç tuş yok 10 inç ekranlı

Hangisini önerirsiniz ikiside Doblo uyumlu ikiside android 10 yüklü.

Benim tek aklıma takılan orjinal gibi durands DVD ve hafıza kartı oluşu .. diğerinde öyle bişe yok ama ekran büyük bana yardımcı olun karar veremiyorum

38AEM603

Celalettin Ekici
Başka Araç
Adı
Celalettin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Cnc operatörü
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Renk
Beyaz
Aleykum selam bende düşünüyorum ses sistemiyle çok güzel oluyor d4 bir abimde var android alman senin için daha güzel olur sd kart flaş bellek okuyani var diye biliyorum onlarin da iyice araştırıp almalisin bence diğeri ses çıkışını begenmiyorlar çabuk bozuluyor diye duymuştum amfi çıkışlı bulursan tadindan yenmez hayırlı olsun şimdiden

Karahanlı

Aktif Üye
Doblo
Adı
Ali yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Birde orjinale benzeyen tuşlu olan modelde obd beyin okuma araç bilgileri vs yazıyo..büyük ekranli olanda öyle bi yazı okumadım bilgi paylaştıkça güzeldir arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

38AEM603

Celalettin Ekici
Başka Araç
Adı
Celalettin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Cnc operatörü
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Renk
Beyaz
D4 'deki dediğim jameson du obd var mi bilmiyorum ama kullanisliydi sd usb wi-fi bluetooth falan destekliyordu e parça ünlü otoyola bir görüş istersen onlar sana kesin bilgi verirler E Parça Ünlü oto

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Android teyp hangi özelliği kullanacaksın ona karar vermen gerekiyor. Telefondan internet paylaşarak kullanacaksan hiçbir anlamı kalmıyor. Ayrıca telefondan çok daha yavaş çalışıyor. Bu işi yapan bir kaç bayiye gidip yerinde deneyerek karar ver bence. İnternette yazan şeyler uygulama ile pek örtüşmüyor.

Karahanlı

Aktif Üye
Doblo
Adı
Ali yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Evet kasma donma ilerde agirlasma sorunları olabilir android sonuçta hergun eskiyor sürekli yenileri çıkıyor ..
@sedat28 kardeşim peki hiç android işine girmeden normal double teyp alıp taksak 7 inç..çerçeve satın alarak ..fikrin nedir bazı arkadaşlarımız km ışığı yanıp söner hata alırsın gibi arızalardan bahsediyor .

Karahanlı

Aktif Üye
Doblo
Adı
Ali yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Km yanıp sönen gibi Bu arızanın da canbus dedikleri sistemden kaynaklanıyor sanırım ..beyinle iletişim kuramayinca teyp hata vermeye başlıyor araç..

Karahanlı

Aktif Üye
Doblo
Adı
Ali yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Arkadaşlar teyp için satın aldım onay aşamasında ..Navimex marka 4 GB ram 64 GB hafıza 8 çekirdek android 10 yüklü tuşlu olan modeli aldım bı kaç güne gelir inşallah..indirim kuponumla bana 2600 TL geldi

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Evet kasma donma ilerde agirlasma sorunları olabilir android sonuçta hergun eskiyor sürekli yenileri çıkıyor ..
@sedat28 kardeşim peki hiç android işine girmeden normal double teyp alıp taksak 7 inç..çerçeve satın alarak ..fikrin nedir bazı arkadaşlarımız km ışığı yanıp söner hata alırsın gibi arızalardan bahsediyor .
Benim araç D3 kasa 7 inch Universal double kullanıyorum arıza ışığı vs. yakmıyor. Direksiyon tuşlarınıda aktif ettim. Montaj düzgün olursa arıza ışığı yakması mümkün değil. Sipariş vermişsin hayırlı olsun. Artık deneyimlerini sen paylaşırsın. Kullanmadan yorum yapmak doğru olmuyor.

Son düzenleme: