Doblo modifiye

doblocu25

Azimli Üye
Arkadaşlar nasılsınız bi düşüncem varda forumda illaki aracına bi modifiye yapan olmuştur bunların resimlerini ekleyerek maliyetini filan yazarlarsa modifiye yaptıracak arkadaşlara yardımcı olurlar.Ama resimsiz olmaz haa :DForumda Poje-Foto bölümü daha aktif olursa bence iyi olur diye düşünüyorum sizce?:)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
doğru söylüyorsun kardeş .Artık modifiye zaman. Yazda geldi. Benim ilk yapacağım iş bu arka bagaj üstü rüzgarlık diyorlar sanırım ondan yaptıracağım. Dobloya ayrı bir hava katıyor. Yaptıran arkaşlar fiyat konusunda da açıklama yaparsa seviniriz.

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
haklısın çok iyi olur.

diamond

Saygın Üye
Spoiler evet bende düşünüyorum spoiler takmayı 100 tl ye felan mal olması lazım yalnış hatırlamıyorsam.

doblocu25

Azimli Üye
doblocu25 tarafından yazılan metin:
arkadaşlar ben şu arabanın altına bide ön koltukların torpidonun altına mavi ışık atıırmayı düşünüyorum beyaz dobloya mavi ışık=ERZURUMSPOR renklerii gibi ;) nasıl olur maaliyeti ne olu bilginiz varmı
yaptıranınız varmı nasıl dobloya yakışıyor mu?

selcukan43

Daimi Üye
Dobloya pek gitmiyor o dediğiniz.. çok abest durur eskidi artık onlar. bence şu an dobloya yapılacak en güzel modifiye şunlar ; güzelinden bir çelik jant atacaksın, arka stop'ları karartacaksın (benimkine bakabilirsiniz stop için) ön tampon boyalı değilse vip modelindeki gibi boyatacaksın camları karartacaksın (renkli cam idealdir) güzelde bi ses sistemi atacaksın kicker, hertz, audio jl gibi markalar önerimdir her ne kadar biraz pahalı olsada.. akşam için ise güzel bi 8.000 Kelvinlik Mtec H1, H7 xenon çaktıkmı süper olur o araç.. kısa uzun ve sislere yaptırın ama.. maliyet her ne kadar artsada görüşüm bu şekilde takım olmasıdır.. bir de rüzgarlık işi araca güzel görünüm katabilir fakat burada atlanmaması gereken bişey lazım.. ben kütahyada yaşadığım için oluyor ama büyük şehirlerde bilemem, aracı da memleketinizde (TEK) yapmayın çünkü polisler için açık adres :) kolayca enseleniyosunuz x)) abartıya gerek yok yani bence tampondur far kaşıdır kaput uzatıp şekilli film çekme vs gibi işlemlerden bahsediyorum..

doblocu25

Azimli Üye
selcukan43 tarafından yazılan metin:
Dobloya pek gitmiyor o dediğiniz.. çok abest durur eskidi artık onlar. bence şu an dobloya yapılacak en güzel modifiye şunlar ; güzelinden bir çelik jant atacaksın, arka stop'ları karartacaksın (benimkine bakabilirsiniz stop için) ön tampon boyalı değilse vip modelindeki gibi boyatacaksın camları karartacaksın (renkli cam idealdir) güzelde bi ses sistemi atacaksın kicker, hertz, audio jl gibi markalar önerimdir her ne kadar biraz pahalı olsada.. akşam için ise güzel bi 8.000 Kelvinlik Mtec H1, H7 xenon çaktıkmı süper olur o araç.. kısa uzun ve sislere yaptırın ama.. maliyet her ne kadar artsada görüşüm bu şekilde takım olmasıdır.. bir de rüzgarlık işi araca güzel görünüm katabilir fakat burada atlanmaması gereken bişey lazım.. ben kütahyada yaşadığım için oluyor ama büyük şehirlerde bilemem, aracı da memleketinizde (TEK) yapmayın çünkü polisler için açık adres :) kolayca enseleniyosunuz x)) abartıya gerek yok yani bence tampondur far kaşıdır kaput uzatıp şekilli film çekme vs gibi işlemlerden bahsediyorum..

eyvallah sağol da dediğin maliyetli şeyler ya en güzel olan bu arabalara jant +açık renk siyah film

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
arkadaşlar ön kaputa deriden kılıf nerede bulurum ve fiyatı nedirbilgisi olan varmı???????????

doblocu25

Azimli Üye
munurkavalci tarafından yazılan metin:
arkadaşlar ön kaputa deriden kılıf nerede bulurum ve fiyatı nedirbilgisi olan varmı???????????

internetten sipariş verebilirsin ortalama 25 30 tl civarı bişe bide bu fiat özel servisleri oluyor buralardan belki varsa deri üzerine kendi isimlerini yazıyolar servis adını çok az bi ücrete veya ücretsiz alabilirsin diye düşümüyorum

doblocu25

Azimli Üye
dobloya paçalıkta çok yakışıyor 4 tekerede arabayı bi ağır gösteriyor hele paçalıkta krom rengi doblo yazıyorsa fiyatı 4 tanesi 25 30 tl civarı

geremy

Onursal Kurucu

bazı şehirdeki servisler ücretsiz veriyorlar.tabi kendi isimleri yazıyor.
uzun yol yapıyorsanız iyide şehir içi tavsiye etmem.

doblocu25

Azimli Üye
geremy tarafından yazılan metin:

bazı şehirdeki servisler ücretsiz veriyorlar.tabi kendi isimleri yazıyor.
uzun yol yapıyorsanız iyide şehir içi tavsiye etmem.

uzun yolda ne gibi bi zararı var tavsiye etmiyorsunuz bide pek yakışmıyor bu dobloya bi kaç kere gördümde

ERCAN

Daimi Üye
Arkadaşlar nasılsınız bi düşüncem varda forumda illaki aracına bi modifiye yapan olmuştur bunların resimlerini ekleyerek maliyetini filan yazarlarsa modifiye yaptıracak arkadaşlara yardımcı olurlar.Ama resimsiz olmaz haa :DForumda Poje-Foto bölümü daha aktif olursa bence iyi olur diye düşünüyorum sizce?:)
Bence süspansiyonun modifiyeside düşünülebilir..bi araştır...süspansiyonundan memnunsan sorun yok..

doblocu25

Azimli Üye
arkadaşlar şu kapı içini değişme imkanı varmı bizimki sade bişe maliyeti ne olur bilginiz varmı

doblocu25

Azimli Üye
ERCAN tarafından yazılan metin:
Bence süspansiyonun modifiyeside düşünülebilir..bi araştır...süspansiyonundan memnunsan sorun yok..

abim gerek yok ya pek memnunda değilim ama orjinali kalsın forumdaki arkadaşlar yaptıları modifikasyonların fotolarını eklelerse yaptıracak olan arkadaşlara bi yararı olacağını düşünüyorum

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
slm hayırlı geceler arkadaşalr .

ben dobloma yan basamak krom cıtalar ve aynalara taktırdım ön cam hariç kople filim öncama gıri güneşlik arka stoplara filim arakaya çift eksoz ve spoyler. yaptırdım
kurt bu arada spoyler 80 tl taktırdım paçalıklarda ön normal boyda arkalarda yere baya yakın hoş duruyo ve plakalar silikonla yapıştırdım ses sistemide birçit mitbass jbl 30 cm jbl bass 4050 usb teyip ve anfi cok güzel sesi var

selcukan43

Daimi Üye
selcukan43 tarafından yazılan metin:

eyvallah sağol da dediğin maliyetli şeyler ya en güzel olan bu arabalara jant +açık renk siyah film

modifiye maddiyat sınırı tanımıyor malesef :) evet dediğim şeyler maliyetli ama modifiye de gözünü karartacaksın artık.. sonuçta gözleri üstüne çekmenin arabanın gösterişli olmasının başka yolu yok bu işlere milyarlarını harcayanlar var bir arabaya 20-30 milyarlık modifiye yapan var :) onlara göre az bile daha ama malesef bazen maddiyat el vermiyor işte..