DOBLO MA NAZAR DEĞDİ

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bugün sabah doblomu biz güzel parlattım ve nazar değidi ailece istanbul forum gittik otoparkta birtane yer boştuu herzaman yanaştığım yer geri geri gireyim dedim birde yandakide rahat girsin diye biiraz daha yanaştım çat diye birses dedim eyvah bagaj gitti dedim birde park sensörüde daha kesik kesik ötüyordu arakadaki arabayada 1m eetre kadar pay vardı ama direğe asılı yangın söndürücüsünün kutusunu göremedim ve stop ona vurdu ALLAH tan stop camı kırıldı sadece araba ezilmedi ve boyaya zarar gelmedi o yönden sevinçliyim ama stop kırıldı

kaportacımı aradım bazı kaskolar kasko bozulmadan değiştirtiyorlar mış pazartesi koskoyu arayıp soracam eğer değiştirmiyorsa kaskoyu bozmaya gerek yok parçacıda 80 lira orjinali sordum hemen birde servisede soracam ama çok moralim bozuldu bian dalgınlığa geldi kırıldı stop

sizce kasko bozulmadan değiştiriler mi hiç kaskodan far stop değiştiren var mı?

daha önceden d3 ün arka stopunu söken var mı alsak takabilir miyiz ?

kitabında sadece dışındaki 3 adet vidadan çıktığı yazıyor

d2 de o 3 vida haricinde içerdde bi vida vardı ve çamurluğun içine düşmüştü kaportacıy çıkartırmıştık

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
geçmiş olsun oğuz.kasko ufak problemli olan sıkıntıları 4 sefer kaskoyu deldirmeden karşıladığını biliyorum.benim arkadaşında başına böyle birşey gelmişti.kaskocu kaskoyu deidirmeden değişiliyor dedi.yalnız kaskocular bunu limseye söylemiyorlarmış.onun için sende kaskoyu deldirmeden değişmesini talep et.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
tamam abi teşekkürler bizim kaportacı bi kakskoyu ara bilgi al dedi kaskonun müşteri hizmetlerinden öğrenirsin dedi pazartesi arayacağım

mahogany74

Azimli Üye
bir yılda 2 adet ön camı ve 4 adet mini boya onarım yaptırabiliyosun kırık stop grubunu değiştirmiyolar benim de başıma geldi

MEVKU946

Onursal Kocaeli Yöneticisi
Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
bugün sabah doblomu biz güzel parlattım ve nazar değidi ailece istanbul forum gittik otoparkta birtane yer boştuu herzaman yanaştığım yer geri geri gireyim dedim birde yandakide rahat girsin diye biiraz daha yanaştım çat diye birses dedim eyvah bagaj gitti dedim birde park sensörüde daha kesik kesik ötüyordu arakadaki arabayada 1m eetre kadar pay vardı ama direğe asılı yangın söndürücüsünün kutusunu göremedim ve stop ona vurdu ALLAH tan stop camı kırıldı sadece araba ezilmedi ve boyaya zarar gelmedi o yönden sevinçliyim ama stop kırıldı

kaportacımı aradım bazı kaskolar kasko bozulmadan değiştirtiyorlar mış pazartesi koskoyu arayıp soracam eğer değiştirmiyorsa kaskoyu bozmaya gerek yok parçacıda 80 lira orjinali sordum hemen birde servisede soracam ama çok moralim bozuldu bian dalgınlığa geldi kırıldı stop

d2 de o 3 vida haricinde içerdde bi vida vardı ve çamurluğun içine düşmüştü kaportacıy çıkartırmıştık
SLM OĞUZCUĞUM, GEÇMİŞ OLSUN.ONLAR HALLOLUR, CANA BİŞEY OLMASIN. SLM MEVLÜT AMCA.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bakalım artık değiştirmezler isede ben alıp taktırtırım yapacak bişey yok

peki stobu söken var mı

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
oğuzum geçmiş olsun ben söktüm.....benim ve enisin aracının. ç tane yıldz vida var ...onlar sök...sertçe kendine çek geliyor fişini çıkar. yenisini. işlemlerin tersini yaparak tak...kolay gelsin....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kürşat teşekkürler amin küçükte olsa çok canım sıkıldı

baki abi teşekkürler abi dediğin gibi yaparım kolaymış d1 ve d2 gibi zor değilmiş pazartesi bi sorayım servise parçacıda 80 lira opar orjinal kasko değiştirmez ise alıp takarım sağol abi

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
geçmiş olsun.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
teşekkürler

safako

Azimli Üye
Geçmiş olsun. En kötüsü bu olsunda, gelmiş geçmiş olsun. Allah nazarlardan, kem gözlerden korusun.

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
geçmiş olsun oğuz Allah beterinden korusun ufak birşey sıkma sen o tatlı canını

yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla kasko poliçende mini onarım dahil edildiyse kaskon bozulmadan yaptırabilirsin

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

geçmiş olsun abi üzüldüm :( ALLAH beterinden saklasın....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
iyi dilekleriniz için teşekkürler

ALLAH herkesinkini kazadan beladan korusun

kaskoda mini onarım var yarın arayp öğrenecem

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
kasko poliçesini oku mini onarım kısmını orda yazar kardeşim sorun yapma git servise kaskodan yaptır

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
geçmiş olsun abi yeterki sana bişey olmasın

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
geçmiş olsun abi yeterki sana bişey olmasın
aynen *tup* cana geliceğine mala gelsin....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
berat amin amin sağol

bugün kaskoyu aradım kasko bozulurmuş yani stop 80 lira kaskodan yapılırsa 300 lira indirim bozulacak oyüzden yarın alıp takacam birde stop 60 70 liradır dün açık olan parçacı bizim burada en pahalıcıdır d1 dobloyada stop almıştım bu 50 civarı dediben 30 liraya almıştım bakalım yarında aksarayda tekeler oto var ona soracam alıyımda içim rahatlasın