Doblo & Kangoo :))

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
valla aklın çıkmazsa hiçbirşey bilmiyorum.... benim kırmızı dobloyu aldı herifler....hop mop bağrıyorum...durmadı...pesinden taksiyle gidip otarktan aldim...guzel bir kitlediler...bana sor ben anlatayim...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
valla musticim...o senin dediğin çok sıkışık olayan yerlerdeki prosüdür...bak ben anlatayım....mesela şişlı mecidiyeky vs. va. gibi yoğun yerlerde..polis önce aracın durduğu yerin aracın plakası ile resmini çekiyor ..herhangi bir itirazda delil olsun diye....sonra...istanbulda 20 tane olan yandan fokliftli çekici ile hem vallahi hem billahi tam tamına aracı üzerine koyması dahil 5 saniyede aracı alıp gidiyor.....iki tane forklift kolu aracın altina yandan giriyor. kaldırdığı anda yürüyor araç yolda üzerine alıyor..allah seni inandırsin....aklın gider...birde herifler alışmış. ...oyun oynar gibi küt pat küt pat anında alıp gidiyorlar...

abi hiçte dikkat etmiyorlar arabayı çekerken ben yanarımda ona yanarım

benimde başıma geldi akrabanın gellysi ile onları hastaneye götürüdüm çıkışta bi yemek yemeye oturduk bende arabaya bakıyorum kafamı çevirdim ilk lokmamı attım araba gidiyor koşup yetiştik eğer şimdi verirseniz 60 lira dediler otaparkta ve kapıda ödeme 120 lira dediler akraba hemen verdi 60 lirayı ama anında alıp götürüyorlar

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
parasını o vermediği için dikkat etmiyorlardr...

hsn3414

Daimi Üye
Tepki
9
adamlar direk koy git yapıyo şak şak yha forklifti geçiriyo ya lastiklerden alıyo ki aracınada zarar verebiliyolar bizim bi arkadaşın arabayı almaya gittik aracın 2 tane jant kapağını kırmışlar aracı indirikende bi güzel çizmişlerdi:)

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
hemen yerinde zabıt tutturacan...o zaman hak talep edebilirsin...

hsn3414

Daimi Üye
Tepki
9
ben olsam düşerdim onada çok ısar ettim ama bide bunla uğraşamam dedı sanki ülke yönetiyo:D

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
kesinlikle....bizim kayıp noktamız burası tepkisiz toplumuz...

hsn3414

Daimi Üye
Tepki
9
sıkıntı bu ztn herşeyi gömüyoruz devam hiç bşye tepki gösterilmiyo benzine kadar doğalgaza %18 zam yaptılar

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
bununla ilgili yazdım çok daha yazmıyacam......köşelerinde atp tutan yazarlar..devlet büyükleri bize örnek olup araçlarını kullanmasa ve bizede örnek olsa üç gün sonra zam geri alınr....ama yapmıyorlar.....atıp tutup. peşinden oluk gibi yakıt yakan araçlarına binip evlerine gidiyorlar...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bununla ilgili yazdım çok daha yazmıyacam......köşelerinde atp tutan yazarlar..devlet büyükleri bize örnek olup araçlarını kullanmasa ve bizede örnek olsa üç gün sonra zam geri alınr....ama yapmıyorlar.....atıp tutup. peşinden oluk gibi yakıt yakan araçlarına binip evlerine gidiyorlar...

evet abi böyle bişey yapılması şart