doblo hoparlor degisimi hakkinda yardim

alkadraz

Yeni Üye
Tepki
0
arkadaslar ben ses sistemlerinden pek anlamam.fakat doblonun hoparlorleri cok kotu oldugu kapilara 1 takim mid hoparlor takmak istedim.elektirikci amfisiz iyi olmayacagini soyledi,bi tane osawa 900w amfi buldum bedava.1 takimda 16 lik sansui mid aldim 100 tl ye.uzerinde 300 w yaziyor.fakat kapialara uymadi bu hoparlorler.miknatisi cama degiyormus geri iade ettim. kapilara ,on konsola,ve arka bagajdaki oval kolonlarin yerine tavsiye edebileceginiz.marka ve caplarini yazabilirseniz sevinirim.ve amfi arka koltuklarin altina sigiyormu.bu arada arac d1 kasadir.

EE 400

Azimli Üye
Tepki
0
doblonun gerçekten hoparlörü bir işe yarmıyor ben ön konsoldaki hoparlörü soktürp yerine 13 cm amfiye ihtiyaç duymayan HERTZ marka kompenat taktırdım on camın onune de kompenatın tivitırlarını yerleştirdim çok güzel ses alıyorum.

Burki

Yeni Üye
Tepki
6
bende hiç zevk almıyorm ses düzeni çok kötü ön kapılardaki haporlorleri değiştirmek istiyorm ama teyp almadan o sorunu çözermiyim bilmiyorm yakın zamanda elektronikciye ugramam lazım :/ Bluepunt orjinal teyp war üzerinde ne kadar çıkışları kuvvetli bilgim yok .

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bimekste 10cm ikitane hapörlör buldum 25 tl al ikitan tak arkalı önlü dobloya

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
EE 400 tarafından yazılan metin:
doblonun gerçekten hoparlörü bir işe yarmıyor ben ön konsoldaki hoparlörü soktürp yerine 13 cm amfiye ihtiyaç duymayan HERTZ marka kompenat taktırdım on camın onune de kompenatın tivitırlarını yerleştirdim çok güzel ses alıyorum.

Katılıyorum, özellikle D2 lerdeki teyp ve hoparlörler berbat !

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
EE 400 tarafından yazılan metin:

Katılıyorum, özellikle D2 lerdeki teyp ve hoparlörler berbat !
aynen :(