DOBLO DOUBLE DIN TEYP ÇERÇEVE SORUNU

ab077

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese merhabalar. burada yeniyim ve yeni bir doblo kullanıcısı adayıyım. bir kaç gün içersinde 2011 doblo 1.3 safeline siparişimi vericem. aracı çok inceledim ve teyp konusunda ciddi olarak takıldım. böyle bir arabaya mutlaka ve mutlaka double din cd-dvd player takılmalı diye düşünüyorum. ve taktırmak istiyorum. ama biraz araştırma yaptığımda bu çerçeveyi bulmanın çok zor olduğunu anladım. sanırım el yapımı olmasından kaynaklanıyor. nerden ve ne şekilde bulabileceğimizi veya nasıl yaptırtacağımıza dair bilgi verebilirseniz çok sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim.

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
Hoşgeldiniz.
Gerekli yere konuyu açarsanız yardım etmeye çalışalım

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
abo77 aramıza hoşgeldiniz.kendinizi tanıtırsanız seviniriz.
teyip çercevesine gelince bursada yapıyorlar

nihterida

Azimli Üye
ab077 tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar herkese merhabalar. burada yeniyim ve yeni bir doblo kullanıcısı adayıyım. bir kaç gün içersinde 2011 doblo 1.3 safeline siparişimi vericem. aracı çok inceledim ve teyp konusunda ciddi olarak takıldım. böyle bir arabaya mutlaka ve mutlaka double din cd-dvd player takılmalı diye düşünüyorum. ve taktırmak istiyorum. ama biraz araştırma yaptığımda bu çerçeveyi bulmanın çok zor olduğunu anladım. sanırım el yapımı olmasından kaynaklanıyor. nerden ve ne şekilde bulabileceğimizi veya nasıl yaptırtacağımıza dair bilgi verebilirseniz çok sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim.

tabi zevk meselesidir ama neden double teyp ihtiyacı duyduğunu bilemedim çünkü teyp gayet iyi ses veriyor eğer sorunun teybe başka bi bağlantı yapmakla çözülecekse aux bağlantının çok kolay bi yolu var sana anlatabilirim. ama şu gerçeğide söyliyeyim teyibin üzerinde var demesine rağmen amfi bağlantısı yok yani çalışmıyor o yüzden booster ihtiyacı oluyor ona ne kadar tatmin eder bilmiyorum. bu arada başka bir teyp bağlantısı yaptığında direksiyon kumandasıda yalan olacak onuda unutma derim

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
nihterida tarafından yazılan metin:

tabi zevk meselesidir ama neden double teyp ihtiyacı duyduğunu bilemedim çünkü teyp gayet iyi ses veriyor eğer sorunun teybe başka bi bağlantı yapmakla çözülecekse aux bağlantının çok kolay bi yolu var sana anlatabilirim. ama şu gerçeğide söyliyeyim teyibin üzerinde var demesine rağmen amfi bağlantısı yok yani çalışmıyor o yüzden booster ihtiyacı oluyor ona ne kadar tatmin eder bilmiyorum. bu arada başka bir teyp bağlantısı yaptığında direksiyon kumandasıda yalan olacak onuda unutma derim
Usta Yeni teyp pioneer ise direksiyon kumandası hala çalışıyor ona göre ayarlıyorlar

nihterida

Azimli Üye
[/quote]
Usta Yeni teyp pioneer ise direksiyon kumandası hala çalışıyor ona göre ayarlıyorlar[/quote]

nasıl oluyor araya bi parça mı almamız gerekiyor yoksa direk direksiyondan gelen kabloyu yeni aldığımız pioneer teybe bağlayabiliyormuyuz? bende kullanmadığım bi tane pioneer mp-30 teyp var duble değil ama onun arkasında kablolu kulaklık bağlantısı için aux girişin yanında 3,5 denilen boyutta bi giriş daha var ona bağlantı yapabilirmiyiz eğer oraya bağlantı yapabilirsek onun için bi dönüştürücü mü gerekiyorbelki bende ufak teyp çerçevesi alarak pioneer teybi takmayı deneyebilirim konu hakkından yardımcı olursanız sevinirim

ab077

Yeni Üye
sorun teybi değiştirme sorunu değil. sorun double din dvd player tv takmak istememden kaynaklanıyor. bursada yapılıyor bu çerçeve denilmiş. ulaşabileceğim bir adres tel vs. bir bilgi verebilirseniz sevinirim

nihterida

Azimli Üye
bursada yapılıyor bu çerçeve denilmiş. ulaşabileceğim bir adres tel vs. bir bilgi verebilirseniz sevinirim

bursada neresi yapar bilmiyorum ama izmirde geçenlerde aracıma kabin yaptırdığım aksesuarcıya sormuştum benim eski doblo için ben yapıyorum demişti istersen bi ara telini falan alıp verebilirim

geremy

Onursal Kurucu
konu kendi yerine taşınmıştır.
sayın üyeler lütfen doğru yerlere konu açalım.
yönetici arkadaşlar konuları yerlerine taşıyalım.