Yardım Doblo D3 Stop

a.altayx

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ahmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Resimlerde görüldüğü gibi aracımın sağ stop camı kırıldı. Aracın ampullerinde bir sıkıntı yok çalışıyorlar. İnternette araştırdığım kadarı ile duysuz bir şekilde satılıyor bu bölge. Ama birçok farklı marka satıyor. Pleksan, Mars, Mako gibi markaların var. Bu markalardan hangisini önerirsiniz.
Araç: Fiat Doblo D3 2014 Tek açılır bagaj
WhatsApp Image 2021-05-23 at 22.01.06 (1).jpegWhatsApp Image 2021-05-23 at 22.01.01.jpegWhatsApp Image 2021-05-23 at 22.01.06.jpeg

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Fiat ın orjinalinde genelde mako çıkar.Benim de bunun gibi arka stoplarda taş atmalarından böyle kırıklar vardı depo marka taktırdım memnunum 4 sene oldu solma gibi bir durum yok yerine de tam oturmuştu.Bütçenize göre alın orjinaline çok para vermeye gerek yok

a.altayx

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ahmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Fiat ın orjinalinde genelde mako çıkar.Benim de bunun gibi arka stoplarda taş atmalarından böyle kırıklar vardı depo marka taktırdım memnunum 4 sene oldu solma gibi bir durum yok yerine de tam oturmuştu.Bütçenize göre alın orjinaline çok para vermeye gerek yok
Teşekkür ederim yanıtınız için.

Batngcr

Azimli Üye
Doblo
Adı
Batın
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
Bende mako orjinali diye biliyorum bütçeniz için uygun ise bence ona yönelmeniz daha doğru olur yan sanayi ürünler çok fazla güneşe maruz kaldığında solma yapabilir

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Resimlerde görüldüğü gibi aracımın sağ stop camı kırıldı. Aracın ampullerinde bir sıkıntı yok çalışıyorlar. İnternette araştırdığım kadarı ile duysuz bir şekilde satılıyor bu bölge. Ama birçok farklı marka satıyor. Pleksan, Mars, Mako gibi markaların var. Bu markalardan hangisini önerirsiniz.
Araç: Fiat Doblo D3 2014 Tek açılır bagaj
Eki Görüntüle 38947Eki Görüntüle 38948Eki Görüntüle 38949
Sponsorumuzla görüş tedarik eder
www.eparca.com