Doblo d3 kapı hoparlörleri tavsiye

doblo_d3

Yeni Üye
merhabalar

arkadaşlar arabam doblo d3 size şunu danışmak istiyorum arabamın ön kapı ve arka hoparlörlerini değiştirmek istiyorum bildiğiniz üzere ön tarafta tweeter var

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/pioneer-ts-g1722i-17-cm-2-yil-digicom-garantili-59994611

PIONEER TS-G1722i bu hoparlörlerde kendinden tweeter var bunu takarsam ön tweeterleri çıkarmak zorunda kalacam ve ön tweeterları çıkarmak istemiyorum o yüzden

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/pioneer-ts-g-1721-230-w-oto-hoparlor-84011169

bu hoparlörleri almamı tavsiye edermisiniz en önemlisi bu hoparlörde kendinden tweeter yok dimi ? yani ön taraftaki tweeterleri çıkarmama gerek yok herhalde

arka tarafada şu hoparlörleri takmak istiyorum

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/pioneer-10-cm-hoparlor-81722583

bide bana pioneer in radyoyu orjinal teyp gibi çeken anfi woofer çıkışı olan 500 tl ye kadar olan hangi modeli var illa pioneer olmasına gerek yok alpine yada kenwood ta olabilir

yorumlar için teşekkürler :)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
hoşgeldiniz.anlayan arkadaşlar cevap yazacaktır.

karografi

Yeni Üye
bende dün yeni premio aracımın berbat olan ön hopörlörü, twıtterlarını ve arka hopörlörlerini alpin marka alarak değiştirdim. size şunu söylemem gerekirse orjinalde 40 ile aldığınız sesi 25 ile rahatça alabiliyorsunuz fakat kompenant olmadığı için yine tam bir zevk vermiyor. ben de size kendiniz değilde bir usta yardımıyla almanızı tavsiye ederim.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
aslinda bu konuyu bende merak ediyorum hatta ben hoporleri degistirecektim ama degistirip kaliteli biseyler taksamda hic faydasinin olmayacagini soylediler yani ses sizce kalitesi artmaz mi acabaa cunku orjinallerialesef vasat hatta tessisat dosetecektim bu arabaya olmaz bosuna kurcaltma dedi elektirikci sadece kaliteli kolonla sesi daha kaliteli yapamazniyiz

doblo_d3

Yeni Üye
aslinda bu konuyu bende merak ediyorum hatta ben hoporleri degistirecektim ama degistirip kaliteli biseyler taksamda hic faydasinin olmayacagini soylediler yani ses sizce kalitesi artmaz mi acabaa cunku orjinallerialesef vasat hatta tessisat dosetecektim bu arabaya olmaz bosuna kurcaltma dedi elektirikci sadece kaliteli kolonla sesi daha kaliteli yapamazniyiz

hocam sana şunu söyleyim bende bundan önce d1 vardı kapıda hoparlör yoktu ön hoparlör berbat ötesi idi kasetçaları vardı bunu 10 cm 20 rms lik pioneer ile değiştirdim bunda bile çok fark etmişti sonra arka tarafı çıkarttım orada yoktu hoparlö 13 cm ebadında kestim onda 25 rms pionner koydum ses eskisine göre baya değişmişti aslında iş yine teypte bitiyor ama yinede fark vardı

sordum ön kapı hoparlörde kendinden tweeter olup olmaması önemli değilmiş 2 haftaya kadar hoparlörleri değiştirecem izlenimlerimi buraya yazarım

alacağım coaxlar

öne PIONEER TS-G1722i

arkaya PIONEER TS-G1012i

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
izlenimlerinizi bekliyoruz

doblo_d3

Yeni Üye
bende dün yeni premio aracımın berbat olan ön hopörlörü, twıtterlarını ve arka hopörlörlerini alpin marka alarak değiştirdim. size şunu söylemem gerekirse orjinalde 40 ile aldığınız sesi 25 ile rahatça alabiliyorsunuz fakat kompenant olmadığı için yine tam bir zevk vermiyor. ben de size kendiniz değilde bir usta yardımıyla almanızı tavsiye ederim.

alpine SXE-1725S serisindenmi aldınız type-g type-r falanmı

mfaydin

Daimi Üye
Taner bey yeni sisteminiz hayırlı olsun. Bu değişim esnasında ön kapıların ve ön tweetlerin sökümü ve takılması çok uğraştırıyor mu? Şu an kullanmakta olduğunuz ses sisteminde bass ve tiz olayı eskiye göre nasıl? Bizim araçlara ön-arka takım hangi markayı tavsiye edersiniz?

doblo_d3

Yeni Üye

alpine SXE-1725S serisindenmi aldınız type-g type-r falanmı

hayır ben pioneer alacam siz alpine aldım dediniz bende hangi serisini aldınız diye sordum