doblo combi 1.3 elegance

Heyss

Yeni Üye
Doblo
Adı
gökhan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Easy
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Merhaba arkadaşlar ilgilendiğim bir araç var bu konuda en bilgi sahibi olarak sizlere danışmak istedim.
Babamda doblo kullanıcısı olduğu için ailemizde olan bir araç ve benimde ara ara kullandığım bir araç ancak kendim için alacağımdan daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorum. Yani yakıt konusunda piyasadaki diğer araçlara göre nasıldır teknik özellikleri nelerdir bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. İlgilendiğim araç aşağıdadır.
Fiat / Doblo Combi / 1.3 Multijet Elegance / ACİL SAHİBİNDEN TEMİZ KAZASIZ DÜŞÜK KM'de DOBLO ELEGANCE sahibinden.comda - 992224996

kadire

Daimi Üye
Doblo
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Meslek
teknisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Merhaba arkadaşlar ilgilendiğim bir araç var bu konuda en bilgi sahibi olarak sizlere danışmak istedim.
Babamda doblo kullanıcısı olduğu için ailemizde olan bir araç ve benimde ara ara kullandığım bir araç ancak kendim için alacağımdan daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorum. Yani yakıt konusunda piyasadaki diğer araçlara göre nasıldır teknik özellikleri nelerdir bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. İlgilendiğim araç aşağıdadır.
Fiat / Doblo Combi / 1.3 Multijet Elegance / ACİL SAHİBİNDEN TEMİZ KAZASIZ DÜŞÜK KM'de DOBLO ELEGANCE sahibinden.comda - 992224996
Alınır binilir güzel araba yakıtıda iyidir bende 1.3 premio black var şehir iç 5.5 cıvarında lakin ilanını incelediğin araç resimleri gece çekilmiş aracı görmeye gittiğinde süprizle karşılaşabilirsin.

Heyss

Yeni Üye
Doblo
Adı
gökhan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Easy
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Aracın gündüz resimleride ulaştı elime dıştan görüntüde bir sıkıntı yok gibi

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Km dusuk ama karanlik kusurları kolayca örtüyor birde arac tamamen bos paket yani doblonun en onemli ozelligi olan arka camlar otamatik degil birde araba 75 hp yani hem yakit hem performans anlaminda dusuk kalir bence 90 hp bakin derim birde premio urban en az elegance oneririm

S.R.YILDIRIM

Aktif Üye
Doblo
Adı
Sezai Rahmi YILDIRIM
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Emekli Teknik Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
Beyaz - Hususi Ruhsatlı

Acizane benim görüşüm; İLLA Kİ OTOMOBİL RUHSATLI ve EN FULÜ OLAN PREMİO.
Neden 1.3 diye sorsam?

Heyss

Yeni Üye
Doblo
Adı
gökhan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Easy
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi

kadire

Daimi Üye
Doblo
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Meslek
teknisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz

Heyss

Yeni Üye
Doblo
Adı
gökhan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Easy
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Teşekkürler 150 bine anlaştık

FurkannC

Daimi Üye
Doblo
Adı
Furkan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Hayırlı olsun. Ama Easy paket almasaydınız keşke.

Heyss

Yeni Üye
Doblo
Adı
gökhan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Easy
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Herkese çok teşekkür ederim. Araçta sadece şoför kapısında lokal boya var onun dışında hiç bir sorun yok motor şanzuman olarak usta bile hayret etti :) tabi birazda bütçe meselesi gönül isterdiki üst paketini alalım ancak çok temiz ve diri olması çok hoşuma gitti. Zaten sadece hafta sonu kullanacağım için sorun olacağını sanmıyorum.