DOBLO AZICIK PARAYA SIKIŞMIŞ (BİDE DURDUK YERE ZİNCİR ÇIKTI)

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
Selamlar,

Bugün aracımın direskiyonu birden bire sağ sol yaparken geri tepmelere maruz kaldı.

Neyse götürdük sanayiye kayış değişti. Hazır gitmişken şanzuman kulağını da yaptırdık. 85TL verdik çıktık.

Ancak usta triger zincirinden tık tık ses geliyor değişmesi gerebilir dedi. Ancak biz arabayı alırken adam 1.5 milyar masraf yaptım zinciri felan değiştirdim demişti. Arabayı alalı da 4 bin km oldu.

Ne yapacağız şaşırdık bizde. Aldığımız adama mı güveneceğiz yoksa ustanın dediklerine mi. Ancak bir ustanın lafına bakarak da 700TL masrafa girilmez başka yerlere daha göstereceğiz bakalım.

Bu arada mazot pompasında da ufak bir sızıntı varmış oda 300tl tutar dedi. Mazot pompası sıkıntı değilde bu zincir canımı fena sıktı. aldığımız adam değiştirdim demişti bilemedim.

km: 112bin

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
Biz dobloyu aldığımızda adamda bize kayış değişmiş dedi ama değişmemişti 140 küsür binde kayış değiştirdik.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
aytaç sabah motor soğukken tıkırtı şeklinde ses geliyor ise zincir değişmesi gerekir ama 112 binde zincir için erken

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Selamlar,

Bugün aracımın direskiyonu birden bire sağ sol yaparken geri tepmelere maruz kaldı.

Neyse götürdük sanayiye kayış değişti. Hazır gitmişken şanzuman kulağını da yaptırdık. 85TL verdik çıktık.

Ancak usta triger zincirinden tık tık ses geliyor değişmesi gerebilir dedi. Ancak biz arabayı alırken adam 1.5 milyar masraf yaptım zinciri felan değiştirdim demişti. Arabayı alalı da 4 bin km oldu.

Ne yapacağız şaşırdık bizde. Aldığımız adama mı güveneceğiz yoksa ustanın dediklerine mi. Ancak bir ustanın lafına bakarak da 700TL masrafa girilmez başka yerlere daha göstereceğiz bakalım.

Bu arada mazot pompasında da ufak bir sızıntı varmış oda 300tl tutar dedi. Mazot pompası sıkıntı değilde bu zincir canımı fena sıktı. aldığımız adam değiştirdim demişti bilemedim.

trigerden en küçük şüphen varsa değiştir.şakaya gelecek bir parça değil.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Selamlar,

trigerden en küçük şüphen varsa değiştir.şakaya gelecek bir parça değil.

aynen öyle.benim arkadaş citroen berlingo almıştı.geçen hafta triger kopmuş az zarar görmüş hali 2000 tl tuttu.gerisini siz düşünün.

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
aytaç sabah motor soğukken tıkırtı şeklinde ses geliyor ise zincir değişmesi gerekir ama 112 binde zincir için erken

Abilerim hepinizin fikirleri için çok teşekkürler. İzmir'deki tüm yetkili servisleri arayarak fiyat aldım. Ayrıca arıza tespit ücretlerinide sordum.

Enriko Aliberti Bergama - 1250TL Arıza tespit ücreti yok
Merkez Servis Bornova - 680TL - 50TL Arıza tespit ücreti
Otokoç Birmot - 1000 Lira - Arıza tespit ücreti yok
Yıldızcan Otomotiv Gaziemir - 550 Lira - Arıza tespit ücreti yok
Konak Şık Kardeşler - 800-900TL - Arıza tespit ücreti yok

Servisler arasında bu kadar uçurum olması normal midir ?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
aracınızın garantisi bitmiştir bence bildiğiniz iyi bir usta var ise sanayide yaptırın en mantıklısı o bence

sinan0505

Yeni Üye
Benim doblo 2005 model 115binde mazot damlatiyordu calisinca pompanin conta takimi degisti 150tl ye sorun kalmadi sende ole yapabilirsin. Zincir icin bu kmnin cok erken oldgunu dussunuyorum.

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
Benim doblo 2005 model 115binde mazot damlatiyordu calisinca pompanin conta takimi degisti 150tl ye sorun kalmadi sende ole yapabilirsin. Zincir icin bu kmnin cok erken oldgunu dussunuyorum.

Tamirci ortalam 300tl gider dedi usta valla. Şimdi sende 150 dedin kazık yemiyelim iyi fikir verdin eyvallah.

Gerçi tamirci bi yere gidicek onlar 150-200 alır bizde bi 100 alırız felan dediydi sanırım