Doblo arka çift kapı kablo geçiş körüğü

vahap

Azimli Üye
Doblo
Adı
Vahap
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Merhaba Arkadaşlar arka çift kapılı doblomun (Cargo) bir kapağında resimde görülen ve plakalığa giden elektrik tesisatının geçişi için olan körük var ancak sağ kapıda yok ve oradan kablo geçirmem gerektiği için bu körüğe ihtiyacım var. Birkaç parçacıya sordum bulamadılar. İkinci el olur, sıfır olur, elinde olan veya bulabileceğim bir yer bilen var mı ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Mini kamp aracı yaptığım doblomun güneş paneli kablolarını geçirmek için ihtiyacım var. Diğer kapıdaki kablo demeti oldukca kalın oldugu için oraya 4 mm2 kablo sığmıyor.

Dosyalar

• Doblo Kablo Körüğü.jpg
    Doblo Kablo Körüğü.jpg
    962,6 KB · Okunma: 13

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Merhaba Arkadaşlar arka çift kapılı doblomun (Cargo) bir kapağında resimde görülen ve plakalığa giden elektrik tesisatının geçişi için olan körük var ancak sağ kapıda yok ve oradan kablo geçirmem gerektiği için bu körüğe ihtiyacım var. Birkaç parçacıya sordum bulamadılar. İkinci el olur, sıfır olur, elinde olan veya bulabileceğim bir yer bilen var mı ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Mini kamp aracı yaptığım doblomun güneş paneli kablolarını geçirmek için ihtiyacım var. Diğer kapıdaki kablo demeti oldukca kalın oldugu için oraya 4 mm2 kablo sığmıyor.
Çıkma işini görür mü

Zeguj

Saygın Üye
Doblo
Adı
Halil
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Çöl Grisi

Kamp aracının içini görmek isteriz.

vahap

Azimli Üye
Doblo
Adı
Vahap
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Arama çubuğuna "2022 Doblo kamp aracı" yazarsanız görebilirsiniz.