Doblo 3 2014 1.3 muayene

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Abiler selamun aleykum aracimin sol arka sürgülü kapı distan acilmiyor ama icten aciliyor halatlarda sıkınti var muayeneden gecermi sizce

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Kusur tablosunda kapılar ile alakalı 14 kusur var bunlardan 2 si ağır seninkine uymuyor bazı forumlara da bakabilirsin senin durumunda olan birçok kişi geçmiş ama bilemiyorum oradaki personel hafif mi yazar ağır mı! İşi şansa bırakma derim çünkü dışardan kontrol ediyor ama içerden edeni görmedim kapıların açılmaması emniyet sıkıntısı doğurur ağır kusur yazılabilir

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Kusur tablosunda kapılar ile alakalı 14 kusur var bunlardan 2 si ağır seninkine uymuyor bazı forumlara da bakabilirsin senin durumunda olan birçok kişi geçmiş ama bilemiyorum oradaki personel hafif mi yazar ağır mı! İşi şansa bırakma derim çünkü dışardan kontrol ediyor ama içerden edeni görmedim kapıların açılmaması emniyet sıkıntısı doğurur ağır kusur yazılabilir
Aynen bende oyle düşünüyorum teşekkür ederim

Sbr35

Aktif Üye
Doblo
Adı
Sabri
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Ben vizeye girdiğimde sağ sürgüyü dıştan sol sürgüyü içten açmıştı 😀 ama sansa bırakmamak lazım

protest60

Aktif Üye
Doblo
Adı
Yusuf
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
LAL KIRMIZI
Abiler selamun aleykum aracimin sol arka sürgülü kapı distan acilmiyor ama icten aciliyor halatlarda sıkınti var muayeneden gecermi sizce
benimki de aynı durumdaydı...sıraya girdiğimde kapıyı içten açıp yarım açık vaziyette bıraktım...kontrol etti mi bilmiyorum ama sorunsuzca geçtim muayeneden.

Sbr35

Aktif Üye
Doblo
Adı
Sabri
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Benim aceleye geldi bakmadan değiştirmek zorunda kaldım