Yardım Doblo 2 stop etme ve motor arızası

Abidin

Yeni Üye
Doblo
Adı
Abidin
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Merhaba 2011 1.3 multijet doblo yolda seyir halinde iken araçta yığılma oldu ve stop etti.Marşa bastım çalıştı bir kaç km devam ettim tekrar stop etti ve ilk marşta çalışmadı. Kontağı üç kere aç kapat yaptım çalıştı.Sanayiye gittim hava akış sensörü dedi değişti olmadı mazot basınç müşiri dedi değişti olmadı.Pompa enjektör dedi 35 bin masraf çıkarttı bende aracı aldım Amasya'dan Çorum'a götürdüm.Depo pompasına baktılar sorun yok motor beyninden mazot basınç müşiri ne giden hattı ölçtü sorun yok en son mazot basınç regülatörü`nü değişti bir süre sorun yaşamadım.Şimdi ise arıza lambası yaktı 3000 devri geçmiyor arada düzeliyor arada oluyor. Allah rızası için doğru bilgi ile veya Çorum'da işinin ehli usta varsa beni yönlendirir misiniz?

Bu arada P2296 arıza kodu verdi. Rail borusunun her iki ucunda sensör var birisi basınç reğülatörü diğeri basıç müşürü sadece basınç regülatörü değişti

Teşekkürler

Son düzenleme:

Abidin

Yeni Üye
Doblo
Adı
Abidin
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Bu arada P2296 arıza kodu verdi. Rail borusunun her iki ucunda sensör var birisi basınç reğülatörü diğeri basıç müşürü sadece basınç regülatörü değişti

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Ankaraya getirirseniz yetkili servis sponsorumuz yada özel tamirci sponsorumuzdan yardım alabilirsiniz hesaplı bir şekilde

Abidin

Yeni Üye
Doblo
Adı
Abidin
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Ankara'ya sıkça gelirim. Bayram sonrası yine geleceğim. Hangi mahallede servisler.

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Ankara'ya sıkça gelirim. Bayram sonrası yine geleceğim. Hangi mahallede servisler.
Google haritalara yaz cıkar Kavaklıdere Fiat Yetkili Servis
Google haritalara yaz çıkar Ayyıldız Oto Erdinç Usta
Forum sayfamızda sponsorlar listesinde adresler var