Doblo 1.3 Safeline teyp sorunu ...

burgazzz39

Daimi Üye
Teybe track cdsi cktm error diyor.. bunun nedeni ne olabilir acaba yardımcı olurmusunuz arkadaslar ..?

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
burgazzz39 tarafından yazılan metin:
Teybe track cdsi cktm error diyor.. bunun nedeni ne olabilir acaba yardımcı olurmusunuz arkadaslar ..?

sevgili kardeşim.....cihazın okuyucu gözü bozuk veya kirli olabilir.......cd çizik veya manyetik almış olabilir ........cihazının loder i bozuk olabilir......muhtemel arızalar bunlardır............

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
valla abicm araba sıfır tozlu olacagını snmıyorum ..

Ozaman ya cd bozuk ya yüklediğin format yanlış yada cihazın loderi bozuk...cd yi lütfen başka bir cihazda dene............

burgazzz39

Daimi Üye
oo cektigim cdyi arkadasın arabada denedk hemen caldı ama onn ki sonradan alma yani orjinal typ deildi ..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
oo cektigim cdyi arkadasın arabada denedk hemen caldı ama onn ki sonradan alma yani orjinal typ deildi ..

O zaman senin cihazn cd seçiyor orjinal cd ile deneme yap.............

Dark Knight

Fenomen Üye
Bu Orjinal Cdye İstedigimiz Kadar Sarkı Atarız Herhalde :D Track Gibi mi Yoksa..??

Orjinal Cd'ye kayıt yapamazsınız, arkadaşınızın teybinde çalıp sizinkinde çalmıyorsa muhtemelen CD seçiyor. Ben track pek dinlemiyorum birkaç tane var araçta onlar da orjinal. mp3 desen zaten sadece CD takabiliyorsun DVD leri okumuyor. Bi USB girişi bile koymamışlar. Beş para etmez bi teyp kısacası.

burgazzz39

Daimi Üye
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
Bu Orjinal Cdye İstedigimiz Kadar Sarkı Atarız Herhalde :D Track Gibi mi Yoksa..??

Orjinal Cd'ye kayıt yapamazsınız, arkadaşınızın teybinde çalıp sizinkinde çalmıyorsa muhtemelen CD seçiyor. Ben track pek dinlemiyorum birkaç tane var araçta onlar da orjinal. mp3 desen zaten sadece CD takabiliyorsun DVD leri okumuyor. Bi USB girişi bile koymamışlar. Beş para etmez bi teyp kısacası.

aynn abi oo olsaydi daha iyi olurdu ...

engin_64

Aktif Üye
arkadasım merhaba benim ilgi alanıma girmissin bende bilgisayarcıyım sana sunları söylim senin aracının aynısından bendede var simdi illa orjinal cd calacak diye bir kural yok cd calarının ama orjinalini alırsan iyi olur simdi her teyibin bir okuma hızı vardır nerodada yazım hızı vardır bizim araclarımızdaki teyp maksimum 32x veya sansın varsa 48x de okur simdi senin bilgisayarındaki cdrom 52x le kayıt yapabiliyorsa ve sen hız seceneklerinden bunu düsürmediysen sorun olur hatta lakalı yollarda da okusa bile sorun yasatır sana tavsiyem su kardesim
1 sarkıların hepsi mp3 olması lazım yani 11 sarkıysa hepsi mp3 formatında olucak sen nerodan track yaparken o otomatik cevirecek amr yada farklı formatları cevirmeyebilir program
2 cd cekerken 52x değil maksimum 32x de cek ama bana kalırs 24x en idali cunku lakalarda falanda hızlı dönmedigi icin sorun olmaz
3 kaliteli cdler kullan phlips sony vs vs
4 cd isallah hic ters sokmamıssındr teyibe cunku eger kabartma baskılı bir cd yi ters sokarsan o zaman gözünü cizer ve okumaz

diğer sonradan takılan arkadasıın teybinde calması normaldir cünkü onlar en yüksek hızda bile okumaya tasarlanan mp3 lu müzik calarlardır.. isallah yardımcı olabilirim iyi aksamlar

bu arada ben aldıgımdan bu yana hic orjinal kullanmadım cd :) yani hep arkadaslarım müzisyen onları dinliyorum :) onlarında hic cd cıkartacak kadar paraları yoktu :D yani hep normal cd taktım hic okumamazlık etmedi masallah ;)

burgazzz39

Daimi Üye
Engin Kardes InfraRecorder Diye Bi Programla Yaptım Senin Dedigin Gibi 24x Le Cektim oldu .. Yardımın İçin Tekrar Tesekkür Ederim...:)