Dizel motorlarda "Downpipe"

htakil

Yunusemre Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Başka Araç
Adı
Hüseyin Takıl
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Elektrik teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.2
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Merhaba arkadaşlar. Aracına downpipe uygulaması yapan var mı içimizde ? Konuları arattım, fakat herhangi bir gönderiye denk gelemedim. Yaptıran var ise şayet yazarsa sevinirim.

Sfbsrn37

Kastamonu Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şöför
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Merhaba arkadaşlar. Aracına downpipe uygulaması yapan var mı içimizde ? Konuları arattım, fakat herhangi bir gönderiye denk gelemedim. Yaptıran var ise şayet yazarsa sevinirim.
Facebook grubda Ömer Erdoğan paylaştıydı ordan bakabilirsiniz

Ziyapasali

Daimi Üye
Doblo
Adı
Ömer
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Vip
Motor
1.9 Td
Araç Yılı
2004
Renk
SahraBeji
Yazıyı geç gördüm ama hâlâ fikir sahibi olmak istiyorsanız yardımcı olurum. Aracım 1.9 jtd vip 2004 modeldir.
Düz boru down pipe warex ve EcuFast yazılım mevcuttur. Aralık ayında yaptırdım. Yazılımı da mart ayında yaptırdım.
Aracın gaz pedalında ciddi anlamda bi tepkime oluştu. Atikleşti. Kesinlikle tavsiye ederim . Down pipe düz Demir boru , krom yaptırmadım. Egzozcum maliyetden başka bişey değil dedi. Egzozcuya 1000 lira verdim herşey dahil. EcuFast grubumuza özel indirim ile 500 lira birbirini tamamlayan bişey ama önce farklılığı hissetmeniz için down pipe düz boru yaptırın sonra yazılıma girin
137E79ED-E240-48BA-A131-967D21C201DD.jpeg8B14BBF3-706F-44F9-A587-75EE6267056D.jpeg

CanberkEserkaya

Yeni Üye
Doblo
Adı
Canberk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Akaryakıt Satış Görevlisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Beyaz
Ben yeni dahil oldum bilgilendirmek amacıyla söylüyorum 2005 1.9 JTD Dobloma geçen sene haziran ayında katalizör egr iptal ederek düz boru son susturucu warex yapmıştım hala o şekilde kullanmaktayım herhangi bir zarar görmedim üstelik çekişinde dahi farklar yaşadım gayet memnunum tek sıkıntısı her sene sök tak yapılması fenni muayeneden dolayı.

Ziyapasali

Daimi Üye
Doblo
Adı
Ömer
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Vip
Motor
1.9 Td
Araç Yılı
2004
Renk
SahraBeji
Ben yeni dahil oldum bilgilendirmek amacıyla söylüyorum 2005 1.9 JTD Dobloma geçen sene haziran ayında katalizör egr iptal ederek düz boru son susturucu warex yapmıştım hala o şekilde kullanmaktayım herhangi bir zarar görmedim üstelik çekişinde dahi farklar yaşadım gayet memnunum tek sıkıntısı her sene sök tak yapılması fenni muayeneden dolayı.
Egr iptali her hangi bi sıkıntı yarattı mı beyinde arıza yakıyor mu iptal edildiğinde

CanberkEserkaya

Yeni Üye
Doblo
Adı
Canberk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Beyaz
Egr iptali her hangi bi sıkıntı yarattı mı beyinde arıza yakıyor mu iptal edildiğinde
Şuana kadar hiçbir arıza ışığı yakmadı beyinde hiçbir problem yaşatmadı

htakil

Yunusemre Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Başka Araç
Adı
Hüseyin Takıl
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Elektrik teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.2
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Egr, Dpf yazılım ile beyinden tamamen iptal edildiğinde herhangi bir arıza lambası yakmıyor.

CanberkEserkaya

Yeni Üye
Doblo
Adı
Canberk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Beyaz

Hasan_Karan

Azimli Üye
Doblo
Adı
Hasan
Kan Grubu
A RH +
Meslek
IT Operasyon
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.3 Ecojet
Araç Yılı
2016
Renk
Gri
Yazıyı geç gördüm ama hâlâ fikir sahibi olmak istiyorsanız yardımcı olurum. Aracım 1.9 jtd vip 2004 modeldir.
Düz boru down pipe warex ve EcuFast yazılım mevcuttur. Aralık ayında yaptırdım. Yazılımı da mart ayında yaptırdım.
Aracın gaz pedalında ciddi anlamda bi tepkime oluştu. Atikleşti. Kesinlikle tavsiye ederim . Down pipe düz Demir boru , krom yaptırmadım. Egzozcum maliyetden başka bişey değil dedi. Egzozcuya 1000 lira verdim herşey dahil. EcuFast grubumuza özel indirim ile 500 lira birbirini tamamlayan bişey ama önce farklılığı hissetmeniz için down pipe düz boru yaptırın sonra yazılıma girin
Eki Görüntüle 30665Eki Görüntüle 30666
Muayenede ne gibi bir işlem yapıyorsun hocam? 1.3'e downpipe düz boru düşünüyorum da ele almayalım motoru 😅 bir de muayenede sök tak oluyorsa epey zahmetli oluyordur diye düşünüyorum