Direksiyonu tam kırınca geri itme ve ses

Aslam72

Yeni Üye
Doblo
Adı
Selim
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.4
1.3 2006 dobloda direksiyonu tam kırınca tiz ses ve geri itme yapıyor

JetTurboDizel

Saygın Üye
Adı
ömer
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2004
O ses normal tam sağ yada tam sol sürekli zorlanmaz tutulmaz dururken. Direksiyon yag pompasına keçelerine dahi zarar verebilir.

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
O ses normal tam sağ yada tam sol sürekli zorlanmaz tutulmaz dururken. Direksiyon yag pompasına keçelerine dahi zarar verebilir.

Benim mafsal dibinde ki keçeden kaçırıyor.tecrübe ile sabit. Daha önce çok zorlamışlar. Bakıyorum tam sağ sol yapmazsam basınç çok yukselmedigi için yağ eksiltme yag kaçırma azalıyor. Ne zaman zorlasam yag kaçırıyor keçe dibinden.

JetTurboDizel

Saygın Üye
Adı
ömer
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2004
Benim mafsal dibinde ki keçeden kaçırıyor.tecrübe ile sabit. Daha önce çok zorlamışlar. Bakıyorum tam sağ sol yapmazsam basınç çok yukselmedigi için yağ eksiltme yag kaçırma azalıyor. Ne zaman zorlasam yag kaçırıyor keçe dibinden.

Ben dönerken bile tam sona dayamamaya çalışıyorum. Mecbursam da kısa süreli kullanıyorum. Bazı şeylerin tekniğini bilirsek ömürlük sağlam parçalar hemşehrim. Ama zorlarsak illaki ceremesini çekiyoruz.
Benim şu aralar 60-80 arası aracı silkeliyor. Akslardan bozulan var diye düşünüyorum. Değiştirecem yakında .

Ysf45

Yeni Üye
Doblo
Adı
Yusuf
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Elektrik elektronik ustası
Aracınız
Doblo
Modeli