direksiyon sertleşti yardım

mehmet zahit

Onursal Üye
Tepki
2
lütfen yardım.buğün kapuzbaşı şelalerine gittik arabanın içine ettik.sakın gitmeyin yollar berbat.yol aşırı viraj yollar taşlı dağ yolu giderken birden direksiyon sertleşti.yağı felan herşeyi tamam direksiyondan ses gelmiyr.yollar dar direksiyon dönmüyo arabayı vurduk,çizdik dağ başındayız.arabayla ilgili hiçbişey yok nolur yardım edin bu gidişle ya bize yada arabaya zarar gelecek.allah rızası için yardım.

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
geçmiş olsun lastik havaları falan nasıl inmiş olmasın.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
geçmiş olsun lastik falan patlamasın.

mehmet zahit

Onursal Üye
Tepki
2
yarın inşallah petrol bulup tekerlere baktıracaz olmazsa usta bulacaz.buralar çok acayip biz geldik pişman olduk gelirseniz arabanızı risk'e atmış olursunuz.tekerler zaten sizlere ömür arabanın biri üstümüze uçuyodu,adamlar aracı tuttular düşmesin diye sonra yol o kadar dar ki wv caddy tekere sola meğilliydi tekere bir vurduk doblonun basamağıyla tekeri düzlendi,araçla mecburen otların arasına daldık yol küçük olunca tavan çizildi.dağ yolundan geldik kestirme olsun diye keşke navigasyonu dinleseydik.dağda offroad yaptık yollarda su vardı çamurlara daldık heryer toz,çamur araç tanınmıyor yollar takır tukur.tam bir rallyci olduk macera yaşayılm derken araba mafoldu.trtde zor yollar var aynı onların yaptığı gibi oldu.maşallah doblonu bu yollara süper dayandı.hep klimalı gittik.ortalama değer 7.5 300 km.yol yokuşlu ve toprak olduğu için 20.0 aşağı düşmedi.4 tane dağ devirdik.virajlara öyle sert girdik ki devr4lmedi.ne derlerse des4nlr doblo toprak yolda imkani yok devr4lmez.allah korudu bi9i aşağı hep uçurmdu.direks4yon o kadar sertleştiki virajlarda zapt edemiyoduk.biraz yumuşadı.sıcaktan olabilir mi acaba?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
direksiyon hidroliğini kontrol edin

mehmet zahit

Onursal Üye
Tepki
2
bu arada bu zorlu yollarda arayarak görüşüp,yardım istediğim BAKİ abiye teşekkür ederim.abi ve kardeşlerm cevap yazarak bilgi verdikleri içinde ayrı bir teşekk8r edrm.yarın başımızn çaresine bakacaz allahın izniyle.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
evet hidrolik sıvısını

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
bu arada bu zorlu yollarda arayarak görüşüp,yardım istediğim BAKİ abiye teşekkür ederim.abi ve kardeşlerm cevap yazarak bilgi verdikleri içinde ayrı bir teşekk8r edrm.yarın başımızn çaresine bakacaz allahın izniyle.
ne demek mehmet im ..telefonla ne kadar yardımcı olunursa ancak o kadar yardımcı oldum...başımla beraber her zaman

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
geçmiş olsun kardeşim.

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297

baki abi acil yol yardım.*yes*

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

*tup**tup**tup*

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
*hehe*
yeni ve faydalı bir uygulama.
teşekkürler baki abi. :)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

mehmet zahit

Onursal Üye
Tepki
2

Fiat acil yrdımı arym açmyolar.saolsun baki yardmcı oldu.

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
geçmiş olsun abi biz 2 yıldır bozuk çukurlu mıcırlı yolda çalışıyoruz 1 kez amortisörleri değiştik motor kulaklarını değiştik arka makasların takıldığı yerlerde silindir gibi bişi var onları değiştik arka dene kollarını değiştik ne varsa değiştik hala ses var arkada

mehmet zahit

Onursal Üye
Tepki
2
geçmiş olsun abi biz 2 yıldır bozuk çukurlu mıcırlı yolda çalışıyoruz 1 kez amortisörleri değiştik motor kulaklarını değiştik arka makasların takıldığı yerlerde silindir gibi bişi var onları değiştik arka dene kollarını değiştik ne varsa değiştik hala ses var arkada
Saol.sanada geçmiş olsun.

berat

Fenomen Üye
Tepki
166
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
eyw abi üzme kendini doblo için size bişiey olmasın