Direksiyon radyo kumanda sistemi sorunu

at2015

Aktif Üye
Adı
Ahmet KÜPELİ
Merhaba arkadaşlar 2015 D4 doblo 1,6 kullanmaktayım direksiyonda yer alan radyo frekans atlatma tuşuna bastığımda telefon bağlantısı devreye giriyor.. benzer sorunla karşılaşan ve çözüm üreten kimse var mı öğrenmek istiyorum...

NOT: Servise bu nedenle bir kere götürdüm ve orada düzgün çalıştı. Servis yetkilileri de sorunu görmeden bir şey yapamayız dediler....

kaan_akcay

Daimi Üye
Adı
Kaan AKÇAY
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Bilişim
Modeli
Araç Yılı
2018
Renk
KURŞUN GRİ
Abicim selamlar D4 1.3 kullanmaktayım aynı sorun bende de var serviste sorun olmayınca birşey yapamıyorlar video çektim inanmadılar şimdi duacıyım km bakımında test ettiklerinde sorunu görsünlerde çözüm bulsunlar diye

D3 de de aynı sorun vardı düğme seti değişmişti

at2015

Aktif Üye
Adı
Ahmet KÜPELİ
@kaan_akcay
Sorunu halledersem sizinle sonucu paylaşırım. Saygılar..

007fare

Aktif Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
A RH +
Meslek
motorsikletlikurye
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Gri
image.jpeg Aynı sorun bendede var yukarı tuşa basınca tel geçiyor bende aşaki oku kullanıyorum bakıma gidince gösterecem ama daha 7000km var bakıma

Son düzenleme:

Şevkiakif

Azimli Üye
Adı
Şevki Sakı
Merhaba.ben aramıza yeni katildim..benim cd çalar içindeki CD yi çıkarmadı.bende bir tane daha CD yi içeri sürüp geri cekeyim belki öteki de çıkar derken ikinci CD yide kaptirdim.nasıl alabiliriz bunu.tuningciler veya ses sistemi yapanlar halledebilirmi.Screenshot_2016-06-14-15-20-36.png
Resimdeki CD sistemi