DERİN ÇİZİKLERE YENİ ÇÖZÜMLER

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
aga yaptım tamponu kurtardım ama korkudan resim çekmeyi unuttum!
kesin olan bişey var polisaj makinası olmadan elinize pasta cila almayın!o makine olmadan bu iş olmaz.ama sonuç mükemmel tampon harbi sıfır gibi oldu!

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
zımparayı grit 2500 den küçük kullanmayın.ben 2000 le yaptım direkten tepti.çok kritik kurtardım!2500-3000 5000 en büyük hangi numarayı bulabilirseniz onu kullanın.ve kesinlikle kendiniz denemeyin!tarif edin usta yapsın!

ben yaptım ama çok korktum,boya gitti diye paniğe kapıldığım bile oldu zaman zaman!

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
rotuş boyasını vururkende elinizi korkak alıştımayın ama çokda geniş alana yaymayın,en ince fırçayla,en dar alana kalın bi boya katmanı bırakın!

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bizim arabanın ön kaputu çocuklar çizmiş bende gidip sordum çocuklara bune diye çocuklarda resim yaptık dediler yav bide sürgülü kapıda var çizik oda denizde oldu adamın şemsiyesi uçtu geldi çizdi

mustafa200295

Misafir
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo
aşağıdaki linkte adamın ne yaptığını bilen var mı?

Gerçekten derin çizikler bu yöntemle kaybolmasa da dikkat çekmez hale gelir mi? Bu gibi işlemleri İstanbul Avcılar yakınlarında nerede yaptırabilirim.

http://www.youtube.com/watch?v=lF90n4s2zgw

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
derin çiziklere en iyi yöntemboyatmak başaka çözümü yok hele sizin araba derin bordo gerçekten çok zor bakılan bi renk

birde çizik olan yüzeye rutuş boyasını sürüp 1 -2 gün bekliyoruz ve kuruduktan sonra en ince su zımparası ile bölgeyi düzlüyoruz adından pasta ve cila ile düzeltiyoruz ama bu iş çok ustalık gerektiriyor ben denedim eskisinden iyi oldu ama yinede nettekiler gibi olmadı

eğer çiziklerin fotoları varsa daha detaylı yardımcı olabiliriz

mustafa200295

Misafir
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo
Vallahi yardım çok iyi olur, havalar bozuk bir açsın hemen çekip koyarım buraya. İnşallah toplayıp uzunca bir süre kullanmayı düşünüyorum. (arızalardan bıkana kadar)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi vallahi merak ettim nasıl bu kadar hor kullanmşlar bu arabayı anlattığına göre dikkatsizce kullanmışlar heralde

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi yürürnde mekanikte ve önemlide bir kazası yok ise toplanır fiyatıda uygun sayılır binersin şanzımanda falansorun yok dimi?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi yürürnde mekanikte ve önemlide bir kazası yok ise toplanır fiyatıda uygun sayılır binersin şanzımanda falansorun yok dimi?

mustafa200295

Misafir
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo
Servise götürdüm bu gorunurlerden başka birşey yok dediler bilgisayara falan bagladilar test surusune ciktilar hicbirseyi yok dediler.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
önemli olan da kasası ve yürüyeni diğerleri yapılabilir